dowolna

Domy podpiwniczone Gdynia - Ogłoszenia domów z piwnicą

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, historyczny dom położony w sercu Gdyni. Nieruchomość otoczona przestronnym ogrodem o powierzchni 760 m , z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł240 m² 11 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł650 m² 9 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:753 m²

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną, narożną, czterokondygnacyjną kamienicę z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Kamienica usytuowana jest na dużych działkach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł273 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedaż lub zamiana pilne, do negocjacji. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - tylko 2 minuty od lasu. Położony jest w pięknej dzielnicy Dąbrowa, w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu Wille położoną tuż przy linii brzegowej w luksusowej dzielnicy Gdyni jaką jest Kamienna Góra. To najlepsza i najbardziej pożądana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł619 m² 1 276,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż nieukończony dom na działce 619 m2 przy ul. Żwirowej w Gdyni. Budynek został budowany z myślą o wyodrębnieniu 2 niezależnych mieszkań ok 60m2 oraz wysokiej piwnicy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł273,62 m² 4 568,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Oferta idealna dla rodzin lub pod inwestycję! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 273,62 m , położony w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na wynajem to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Gdynia Orłowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:413 m²

Bliźniak W orłowie W sąsiedztwie stuletniego parku. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł350 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Unikatowy dom W pierwszej linii od morza - gdynia orłowo Wyjątkowa lokalizacja | Widok na Kępę Redłowską i Zatokę | Pierwsza linia brzegowa | Prestiżowa dzielnica | Potencjał aranżacyjny |.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł123,20 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:591 m²

Lokalizacja: gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł262,81 m² 6 464,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Zapraszamy do oglądania nieruchomość położonej w Gdyni Małym Kacku przy ul. Kowieńskiej- doskonale skomunikowanej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł279,20 m² 6 805,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Gdyni przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość oferuje duże możliwości aranżacyjne i stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł290 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Lokalizacja: najważniejsze atrakcje i ciekawe miejsca w samym Małym Kacku oraz w jego bliskiej okolicy: rezerwat Przyrody Kacze Łęgi: to jedno z najbardziej malowniczych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł249 m² 12 449,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 249 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdynia - w dzielnicy Orłowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł237,15 m² 8 391,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-inwestycyjny z 8 niezależnymi lokalami - stały dochód pasywny z wynajmu długoterminowego. Główne atuty - 7 niezależnych lokali mieszkalnych wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł800 m² 4 123,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! znakomicie zlokalizowana, inwestycyjna kamienica na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu. Kamienica o pow.800m2, działka 515m2. Kamienica składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, komfort i spokój, a jednocześnie będziesz blisko morza? atuty: - przestronny dom, - duża działka, - bliskość morza, - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł220 m² 10 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom: na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący położony w Gdyni (dzielnica Orłowo). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta o wielkości 435 m2. Powierzchnia całkowita budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł320 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta idealna dla inwestora, możliwość wydzielenia i wyodrębnienia 4 mieszkań i 2 lokali użytkowych wg. planu zagospodarowania. Teren objęty planem zagospodarowania, dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł345,30 m² 9 986,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Najważniejsze atuty: - lokalizacja dobrze skomunikowana pod względem dojazdu do całego Trójmiasta - dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów - jasne, wysokie i przestronne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł246,83 m² 7 085,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

Lokal handlowo-usługowy + 2 mieszkania! *idealne miejsce pod twoją działalność* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł275 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najważniejsze atuty: - wyjątkowo położony dom tuż przy lesie, w prestiżowej części Gdyni - Orłowie, w rejonie Zegarkowo. - nieruchomość przeszła kompleksowy remont wnętrza w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł320 m² 15 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na sprzedaż to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł303,24 m² 9 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom: 4 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 7 -pokojowy, w zabudowie szeregowej w Gdyni (orłowo). Dom o powierzchni użytkowej 303,24 m2 - jeśli doliczymy skosy i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł137,30 m² 10 917,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł350 m² 38 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:984 m²

Przyjdź, zobacz i kup! lokalizacja: kamienna Góra to dzielnica wyjątkowa i luksusowa, a jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szukasz idealnego balansu między miejską wygodą, a prywatnym azylem? Ten dom w Gdyni Chwarznie to propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł240 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom po remoncie zlokalizowany w pięknej dzielnicy Gdynia Demptowo. Dom posiada 5 pokoi. Dwie łazienki z kabinami prysznicowymi i wanną. 1 piętro: łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł120 m² 19 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Gdyni - w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł315 m² 5 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom z ogrodem i garażem blisko lasu! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł423 m² 5 910,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:412 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferujemy na sprzedaż wygodny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej części Orłowa. Budynek piętrowy i całkowicie podpiwniczony z 1990 roku (z cegły) posadowiony działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł148,23 m² 10 449,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 473 m²

Wyjątkowy dom - Pogórze Kosakowo Idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń Kameralna lokalizacja tuż pod lasem Na sprzedaż oferujemy wolnostojący, przestronny, piętrowy dom z 1976 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

2 495 000 zł323 m² 7 723,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:911 m²

Komfortowy i idealny do życia i pracy dom wolnostojący o pow. całkowtej 323,02m2, użytkowej 272,3m2 w zielonej okolicy Gdyni na Chwarzie-Wiczlinie. Powierzchnia działki 911m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Redłowo,Gdynia

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Rezerwacja do 5.05. Wyjątkowy dom z charakterem na wynajem - Gdynia Redłowo. Przestronny dom o powierzchni 160 m , położony na zadbanej działce o pow.427 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesionowa

Orłowo,Gdynia

4 490 000 zł450 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy obiekt inwestycyjny w Gdyni Orłowie o powierzchni użytkowej 448 m z budynkiem gospodarczym 40 m . Budynek: budynek posiada cztery kondygnacje oraz budynek gospodarczy.