dowolna

Domy podpiwniczone Gdynia - Ogłoszenia domów z piwnicą

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Cisowa,Gdynia

899 000 zł189 m² 4 768,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż dom- bliźniak z ogromnym potencjałem i słonecznym ogrodem położony 100 metrów od lasu w dzielnicy Gdynia Cisowa (ul. Fińska) Nieruchomość idealna dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom z potencjałem! Gdynia Dabrowa Dom z potencjałem. Gdynia Dąbrowa 400m Oferta sprzedaży dotyczy domu o powierzchni ok 400 m2 zlokalizowanego na działce o powierzchni 382 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

1 749 000 zł284 m² 6 158,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny w Gdyni na Chyloni. Przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 284m , położony na działce 254 m , w cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Cisowa,Gdynia

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szukasz miejsca gdzie twoja firma mogłaby prowadzić działalność ? Świetnie trafiłeś, ta oferta może Ciebie zainteresować! atuty nieruchomości; doskonała lokalizacja! ul Morska na pogranicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 590 000 zł260 m² 9 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 260 m (164,9 m powierzchni użytkowej) został wybudowany w 1963 roku i usytuowany jest na wzniesieniu, dzięki czemu z każdego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienna

Cisowa,Gdynia

1 249 000 zł350 m² 3 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Katarzyna Wal kontakt Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 224 m2, położony na działce o pow. 420 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Cisowa. Trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

! nowa Cena! Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajnego), o powierzchni 240 m2, z trzema piętrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 100 000 zł281 m² 7 469,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nieruchomość idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub dla inwestora , który wykorzysta potencjał tak dużej przestrzeni. Lokalizacja i komunikacja : Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 390 000 zł131 m² 18 244,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Gdyńska perła czyli wolnostojący, nowoczesny a zarazem przytulny i rodzinny dom z niesamowitym widokiem. Dom wybudowany na bazie indywidualnego projektu a wnętrze wykończone pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiankowa

Dąbrowa,Gdynia

9 900 zł279 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Gdyni przy ul. Rumiankowej, przeznaczony na najem dla firmy. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zakwaterowanie dla pracowników -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 450 000 zł203 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji - Gdynia Redłowo, ul. Kopernika Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1956 roku, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Pogórzu Górnym. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

729 000 zł65 m² 11 133,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:562 m²

Jeśli poszukujesz własnego m" wraz z sauną i pięknym ogrodem, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. W ofercie naszego biura jest mieszkanie na parterze piętrowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

3 495 000 zł375 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 490 000 zł159 m² 15 671,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni: 47,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leszczynki,Gdynia

4 499 000 zł418 m² 10 760,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:346 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż dom przy ul. Morskiej w Gdyni - blisko Estakady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mały Kack,Gdynia

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom z ogromnym potencjałem tuż przy lesie To nie jest zwykły dom. To miejsce, w którym naprawdę chce się żyć. Położony na granicy zabudowy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Obłuże,Gdynia

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,9 m , idealne zarówno dla inwestora, jak i rodziny poszukującej funkcjonalnego lokum. Nieruchomość znajduje się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienna

Cisowa,Gdynia

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta i kuchnia. Całość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno,Gdynia

3 843 000 zł286 m² 13 437,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:413 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartamentowiec podzielony na dwa niezależne mieszkania, usytuowany w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy. Budynek Budynek w którym wyodrębniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 749 000 zł120 m² 14 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Gdyni (płyta Redłowska) przy ulicy Powstania Śląskiego. Atuty - widok na morze, - wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój, - segment środkowy (niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 160 000 zł290 m² 7 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Świetna propozycja inwestycyjna! Duże możliwości! Oferujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowo. Powierzchnia użytkowa domu: ok. 178.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Orłowo,Gdynia

2 800 000 zł268 m² 10 447,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Anyżowa

Dąbrowa,Gdynia

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w Gdyni Dąbrowie. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, szkoły i przedszkola, rynek, przystanki autobusowe, szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Orłowo,Gdynia

10 000 zł246 m² 40,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom o pow. ok 246m2 w Gdyni w Orłowie. Działka 400m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. 7-pokoi, 3 kuchnie i 3-łazienki ; po jednej na każdej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 495 000 zł240 m² 6 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

"globalproperty" Zaprasza na prezentację nowej oferty Na sprzedaż skrajny Dom w zabudowie szeregowej w Gdynia Dąbrowa. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bałtycka

Redłowo,Gdynia

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem przy cichej ulicy Bałtyckiej (gdynia Redłowo). Dom Budynek został wzniesiony z cegły, a dach dodatkowo ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Redłowo,Gdynia

3 450 000 zł332 m² 10 391,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działdowska

Leszczynki,Gdynia

2 200 000 zł288 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Trójmieście! Powierzchnia domu: 288 m Powierzchnia działki: 406 m Lokalizacja: leszczynki, gdynia Idealna nieruchomość dla rodziny, inwestora lub na wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Orłowo,Gdynia

3 590 000 zł130 m² 27 509,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom w pierwszej linii brzegowej z widokiem na zieleń - 100 metrów od morza Orłowo, gdynia. Atuty oferty: prestiżowa lokalizacja - pierwsza linia brzegowa Orłowa, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 850 000 zł230 m² 12 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Potencjał I prestiż W gdyni klasyczny dom Z pięknym ogrodem Prezentujemy wyjątkowy dom o klasycznej architekturze i solidnej konstrukcji, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walerianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 649 000 zł220 m² 7 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferta tylko w Mio Casa! Na sprzedaż dom z możliwościami w Gdyni Dąbrowie. Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia w mieście z bliskością natury? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sterników

Orłowo,Gdynia

3 769 000 zł110 m² 34 266,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Działki w tej części Gdyni Orłowa należą do wyjątkowo trudno dostępnych i bardzo sporadycznie pojawiają się w sprzedaży. Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 290 000 zł230 m² 5 606,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowość W biurze miocasa! Funkcjonalny, duży dom i przestrzeń na działalność gospodarczą - mieszkaj i zarabiaj! Jeśli interesuję Cię zakup domu i miejsca do pracy (na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabinetem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

999 000 zł178 m² 5 612,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Opis nieruchomości Prezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Gdyni - Chyloni. Budynek z 1960 roku, o powierzchni 178,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mały Kack,Gdynia

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom pod lasem, mały Kack 140 m2 Tu zaczyna się inny styl życia, ostatni dom przed samym lasem, w miejscu, gdzie po wyjściu z ogrodu dosłownie wchodzisz prosto na ścieżki Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Derdowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

6 500 000 zł598 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż Dwa nowoczesne budynki mieszkalne podzielone na 15 nowych, wynajętych mieszkań które zostały wybudowane w 2023 roku w Rumii przy ul. Derdowskiego - gotowa inwestycja! Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zamieszkaj w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdyni i skorzystaj z wyjątkowej okazji, by połączyć życie prywatne, działalność zawodową i inwestycję w jednym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij