dowolna

Domy Gdynia Dąbrowa

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 250 000 zł337 m² 6 676,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Reprezentacyjny dom w doskonałej lokalizacji! Ponad 330 m2 wolności, przestrzeń pasji i hobby lub idealne miejsce do pracy i dla rodziny, ale czy zawsze musisz wybierać, już nie musisz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł240 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej z dużym, słonecznym ogrodem, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Dąbrowie, przy ul. Poziomkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 399 000 zł240 m² 14 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Atuty: - dom dla osób ceniących elegancję, domowe zacisze w otaczającej zieleni. - szklana weranda pozwala cieszyć się pięknem ogrodu przez cały rok. - system inteligentnego sterowania domem.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł337,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

NA sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Dąbrowie | 337,5 m | 5 pokoi | Gotowy do zamieszkania lokalizacja - Gdynia Dąbrowa, ul. Piołunowa Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom na sprzedaż - gdynia dąbrowa ul. Miętowa. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany metodą tradycyjną. Możliwość nabycia wraz z częściowym umeblowaniem. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł166,73 m² 9 536,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowy dom 2025 | stan deweloperski | gdynia dąbrowa | cisza I komfort Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, 2-kondygnacyjny, wybudowany w 2025 roku, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Na sprzedaż przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, położony w jednej z najbardziej cenionych, zielonych części Gdyni Dąbrowa. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł279,20 m² 6 805,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Gdyni przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość oferuje duże możliwości aranżacyjne i stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł217 m² 8 520,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Dąbrowa w Gdyni Niniejsze ogłoszenie dotyczy przestronnego domu o powierzchni całkowitej 217m2, zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł138 m² 11 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom szeregowy w Gdyni Dąbrowie. Cicha i spokojna okolica. Ogród od południowej strony! Wejście do lasu na wyciągnięcie ręki! Uwaga: zdjęcia z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł321 m² 7 788,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m , położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Atuty: - kameralna uliczka - przestrzenny widok z okien na las - możliwość zrobienia odrębnego mieszkania na poddaszu - w pełni podpiwniczony - Garaż w bryle budynku i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł250 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w Gdyni Dąbrowie przy ul. Truskawkowej. Opis domu: szereg o powierzchni całkowitej 250 m2 (powierzchnia użytkowa - 196 m2) Dom składa się z 4 poziomów: poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł178,41 m² 12 891,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł217,90 m² 8 485,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski Wolnostojący dom położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 770 m2 z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł150 m² 10 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Komfortowy dom W gdyni dąbrowa W bardzo dobrym stanie, segment rogowy, ul poziomkowa lokalizacja: gdynia Dąbrowa to dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym, edukacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł280 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w kameralnej dzielnicy Gdyni - Dąbrowie. Wysoki standard. Na parterze salon z kominkiem i dużą otwartą kuchnią oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł320 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

W uroczej dzielnicy Gdynia Dąbrowa przy ul. Miętowej znajduje się trzykondygnacyjny dom rodzinny o łącznej powierzchni 320 m2. Nieruchomość została wybudowana w 1993 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł217,09 m² 8 706,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną zieloną działką w w bliskiej odległości od lasu! Dom jest z 2001r., i znajduje się w Gdyni na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 480 000 zł260 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:337 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwo, komfortowy i przestronny dom w Gdyni, dzielnicy Dąbrowa. Dom o pow. 260 m2 w zabudowie segmentowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł304 m² 6 904,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko U nas! Dąbrowa to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, ceniona przede wszystkim przez rodziny oraz osoby szukające komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość lasu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 990 000 zł236 m² 8 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego domu z widokiem na zieleń najlepiej pod samym lasem, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum lub do obwodnicy Trójmiasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny segment z ogrodem o powierzchni 220 m , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł164,10 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atuty: -Idealny dla dużej rodziny, dwupokoleniowy lub na działalność gospodarczą -idealny dla inwestora (wynajem np dla pracowników) -funkcjonalny układ, możliwość własnej aranżacji -świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

2 699 000 zł240 m² 11 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł273 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedaż lub zamiana pilne, do negocjacji. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - tylko 2 minuty od lasu. Położony jest w pięknej dzielnicy Dąbrowa, w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom szeregowy do remontu generalnego, położony w spokojnej i zielonej części Gdyni - Dąbrowie, przy ul. Miętowej, to propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom z potencjałem! Gdynia Dabrowa Dom z potencjałem. Gdynia Dąbrowa 400m Oferta sprzedaży dotyczy domu o powierzchni ok 400 m2 zlokalizowanego na działce o powierzchni 382 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

! nowa Cena! Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajnego), o powierzchni 240 m2, z trzema piętrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiankowa

Dąbrowa,Gdynia

9 900 zł279 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Gdyni przy ul. Rumiankowej, przeznaczony na najem dla firmy. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zakwaterowanie dla pracowników -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 695 000 zł250 m² 5 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Atuty: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w zacisznej lokalizacji, tuż obok lasu. Dobrze nasłoneczniona działka. Duży garaż. Dla kogo Dla dużej rodziny, dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Anyżowa

Dąbrowa,Gdynia

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w Gdyni Dąbrowie. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, szkoły i przedszkola, rynek, przystanki autobusowe, szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 495 000 zł240 m² 6 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

"globalproperty" Zaprasza na prezentację nowej oferty Na sprzedaż skrajny Dom w zabudowie szeregowej w Gdynia Dąbrowa. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.