dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Gdynia - Lista anonsów

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

5 500 000 zł390 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł337 m² 6 676,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Reprezentacyjny dom w doskonałej lokalizacji! Ponad 330 m2 wolności, przestrzeń pasji i hobby lub idealne miejsce do pracy i dla rodziny, ale czy zawsze musisz wybierać, już nie musisz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym z prywatnym ogrodem, położony w spokojnej części Gdyni Oksywiu, kilka minut spacerem od klifu i terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 350 000 zł210 m² 11 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o całkowitej powierzchni 210 m2, na trzech kondygnacjach: - przyziemie (piwnica, pomieszczenie gospodarcza, spiżarnia, pralnia oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biurom nieruchomości dziękuję. Dom wolnostojący 200 m2 -7 pokoi z łazienkami wynajmę na siedzibę firmy, biura lub gabinety. Dom zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie w okolicy C.H Klif.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 474 900 zł159,14 m² 9 267,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom szeregowy w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowej), położony w spokojnej, bezpiecznej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł215,10 m² 15 337,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowych możliwościach adaptacyjnych do zamieszkania lub do prowadzenia własnej działalności. Aktualnie funkcjonujący gabinet lekarski z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż dom - połowa bliźniaka w Gdyni Redłowie. Działka 267 m2 położona na skarpie, w dużym stopniu zabudowana. Budynek 4 - kondygnacyjny z 1972 r. o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom na sprzedaż - gdynia dąbrowa ul. Miętowa. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany metodą tradycyjną. Możliwość nabycia wraz z częściowym umeblowaniem. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł501,45 m² 5 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem biurowo-magazynowym Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 184,42 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 492 000 zł393 m² 8 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:544 m²

Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, historyczny dom położony w sercu Gdyni. Nieruchomość otoczona przestronnym ogrodem o powierzchni 760 m , z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu Wille położoną tuż przy linii brzegowej w luksusowej dzielnicy Gdyni jaką jest Kamienna Góra. To najlepsza i najbardziej pożądana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położoną na działce o powierzchni 493 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Gdynia Orłowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł262,81 m² 6 464,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Zapraszamy do oglądania nieruchomość położonej w Gdyni Małym Kacku przy ul. Kowieńskiej- doskonale skomunikowanej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł320 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta idealna dla inwestora, możliwość wydzielenia i wyodrębnienia 4 mieszkań i 2 lokali użytkowych wg. planu zagospodarowania. Teren objęty planem zagospodarowania, dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferujemy na sprzedaż wygodny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej części Orłowa. Budynek piętrowy i całkowicie podpiwniczony z 1990 roku (z cegły) posadowiony działce.

Redłowo,Gdynia

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Rezerwacja do 5.05. Wyjątkowy dom z charakterem na wynajem - Gdynia Redłowo. Przestronny dom o powierzchni 160 m , położony na zadbanej działce o pow.427 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Oksywie,Gdynia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienna

Cisowa,Gdynia

1 249 000 zł350 m² 3 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Katarzyna Wal kontakt Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 224 m2, położony na działce o pow. 420 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Cisowa. Trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mały Kack,Gdynia

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom z ogromnym potencjałem tuż przy lesie To nie jest zwykły dom. To miejsce, w którym naprawdę chce się żyć. Położony na granicy zabudowy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Obłuże,Gdynia

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,9 m , idealne zarówno dla inwestora, jak i rodziny poszukującej funkcjonalnego lokum. Nieruchomość znajduje się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówek,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1983 r., położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Grabówku. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabinetem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mały Kack,Gdynia

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom pod lasem, mały Kack 140 m2 Tu zaczyna się inny styl życia, ostatni dom przed samym lasem, w miejscu, gdzie po wyjściu z ogrodu dosłownie wchodzisz prosto na ścieżki Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Cisowa,Gdynia

1 390 000 zł224 m² 6 205,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z trzema niezależnymi mieszkaniami. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 224 m2, położony na działce o pow. 420 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chwaszczyńska

Karwiny,Gdynia

1 195 000 zł300 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Uwaga!przygotowywany plan ogólny przewidziana strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową. Warunki przygotowanego planu: - powierzchnia zabudowy 30 procent, - wysokość zabudowy do 12 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Działki Leśne,Gdynia

999 000 zł87 m² 11 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ta nieruchomość jest idealną odpowiedzią na potrzeby osób ceniących sobie spokój, zieleń i naturę z jednoczesnym dostępem do miasta, jego centrum i udogodnień tj. sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamienna Góra,Gdynia

10 300 000 zł351 m² 29 344,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Pogórze,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul.