dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Gdynia - Lista anonsów

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 492 000 zł135 m² 18 410,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom w atrakcyjnej lokalizacji! Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Dąbrowa,Gdynia

2 250 000 zł246 m² 9 138,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną na nowym, kameralnym, zamkniętym osiedlu pod lasem w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Budynek składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł159 m² 6 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:667 m²

Kupujacy nie ponosi kosztów zwiazanych z uslugą pośrednictwa! Szmaragdowy Zakątek- kameralne, zamknięte osiedle z wspólnym terenem rekreacyjnym w Centrum Chwaszczyna! Domy gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

6 900 000 zł375 m² 18 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Udogodnienia technologiczne: -system alarmowy -system dźwięku multiroom -system kamer zewnętrznych -system knx zintegrowany system budynku inteligentnego -system uzdatniania wody -odkurzacz i szufelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

4 550 000 zł222 m² 20 495,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:680 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący, położony w Orłowie Dolnym z widokiem na morze! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

4 549 000 zł222 m² 20 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:680 m²

Atrakcyjna lokalizacja, przestronny dom wolnostojący, wiele możliwości aranżacyjnych Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Dąbrowa,Gdynia

2 250 001 zł246 m² 9 138,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną na nowym, kameralnym, zamkniętym osiedlu pod lasem w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Budynek składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Obłuże,Gdynia

2 999 000 zł409 m² 7 329,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny | 409m2 | 8 pokoi | 4 łazienki | 4 tarasy | przestronne wnętrze | gdynia obłuże wydzielone osobne mieszkanie O pow. 100 m2 Z własnym ogródkiem. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

2 500 000 zł282 m² 8 855,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Gdynia mały kack ul. Sopocka - dom na sprzedaż. Nowoczesny dom zbudowany z materiałów najwyższej jakości jest w pełni urządzony i wyposażony (część wyposażenia zawiera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stoczniowców

Redłowo,Gdynia

2 800 000 zł295 m² 9 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Dom wolnostojący Z ogromnym potencjałem na ładnie zagospodarowanej działce O powierzchni 601 m2! nieruchomość inwestycyjna - możliwość rozbudowy budynku i uzyskania (w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obrońców Westerplatte

Redłowo,Gdynia

6 900 zł220 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem oferty jest wynajem domu w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona na osiedlu domków jednorodzinnych w Gdyni Redłowie. Doskonała lokalizacja w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Dąbrowa,Gdynia

2 250 000 zł246 m² 9 140,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

4 550 000 zł222 m² 20 495,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:681 m²

Gdynia orłowo atrakcyjna lokalizacja, przestronny dom wolnostojący, wiele możliwości aranżacyjnych Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orłowo,Gdynia

3 200 000 zł254 m² 12 598,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego położonego w Gdyni Orłowie ul Szturmanów. W bardzo dogodnej lokalizacji i z szybkim dojazdem do skm w Gdyni Redłowie/ Orłowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Huzarska

Redłowo,Gdynia

3 400 000 zł188 m² 18 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej położony pod lasem w pasie nadmorskim. Składający się z trzech kondygnacji: piwnica: o pow.: ok. 56 m2, w której mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olkuska

Mały Kack,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 022,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oryginalne wnętrza, urządzone w industrialnym stylu, zastosowane nowoczesne, gustowne rozwiązania architektoniczne. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja nieruchomość usytuowana jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Pogórze,Gdynia

889 100 zł260 m² 3 419,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:699 m²

Wyjątkowa lokalizacja wśród pięknej zieleni z oszałamiającym widokiem! Z dala od sąsiadów. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 999 000 zł240 m² 12 495,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 970 m2, w stanie do remontu kapitalnego, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piołunowa

Dąbrowa,Gdynia

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wynajmę prywatnie duży wygodny dom zlokalizowany w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Dom znajduje się na końcu ślepej uliczki w bardzo cichym i kameralnym miejscu, z jednoczesnym łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kacze Buki

Kacze Buki,Gdynia

919 000 zł155 m² 5 929,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Po dużym sukcesie realizowanej inwestycji villanovo na Gdańskiej Osowie, z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olkuska

Mały Kack,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 022,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

4 549 000 zł220 m² 20 677,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 870 000 zł193 m² 9 689,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, trzy kondygnacje : piwnica użytkowa, parter, i piętro. Rynek wtórny, zagospodarowana działka 240 m2. Prąd, gaz, kanalizacja, instalacja tv i tv sat. Siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

18 000 zł500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek na cele działalności wynajmu krótkoterminowego, placówkę oświatową, siedzibę firmy lub dom pracowniczy. Gratka dla inwestorów poszukujących domów na najem krótkoterminowy. 500 m2 | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Orłowo,Gdynia

4 550 000 zł222 m² 20 495,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:681 m²

Dom wolnostojący, duża powierzchnia, wiele możliwości aranżacyjnych, atrakcyjna lokalizacja - gdynia orłowo. Oferujemy na sprzedaż budynek wolnostojący położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Działki Leśne,Gdynia

1 594 000 zł164 m² 9 719,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (, wartość: 754 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu deweloperskiego clasic, w którym jedynie brak dekoracji na podłogach, drzwi wew, białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Orłowo

Orłowo,Gdynia

2 500 000 zł135 m² 18 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom z ogrodem i sauną na tarasie wolny od zaraz! Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł182 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:493 m²

Szmaragdowy Zakątek- kameralne, zamknięte osiedle z wspólnym terenem rekreacyjnym w Centrum Chwaszczyna! Domy gotowe do odbioru! Szmaragdowy Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:641 m²

Do wynajęcia piętro domu z mozliwością noclegu 10-ciu osób Piętro domu, które jest do wynajęcia ma pow. 90 m2 i składa się z: - trzech pokoi - kuchni - łazienki Dom bliźniak wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słoneczna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 049 000 zł269 m² 3 900,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Dom szeregowy położony w Gdyni Witomino, w pobliżu lasu i ul. Chwarznieńskiej, 2 min do obwodnicy -> idealna przestrzeń pod wynajem na mikrokawalerki lub dla Twojej rodziny! Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Królewicza

Mały Kack,Gdynia

8 950 zł150 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rewelacyjna oferta domu do wynajęcia! Nieszablonowy, nowoczesny i zarazem bardzo przytulny dom z ogródkiem, kominkiem, garażem i 2 miejscami postojowymi przy budynku. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Witryny ,wysokość przestronność i standart nadają się na prawie każdą działalność. Dom- parter domu, nadający się biura .Lokal może być do każdej działalności usługowej,handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormorana

Wiczlino,Gdynia

1 019 000 zł164 m² 6 198,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Nowoczesne osiedle domów to miejsce gdzie cisza i spokój płynące z otaczającej natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia. Na inwestycję składają się dwa typy budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

- - - - polecamy! - doskonała I bardzo spokojna lokalizacja - idealne miejsce do zamieszkania, odpoczynku po pracy, etc. - gdynia Zachód, wiczlino - prestiżowe miejsce - zdrowe powietrze - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Orłowo

Orłowo,Gdynia

3 290 000 zł317 m² 10 378,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Pełna infrastruktura w bliskiej okolicy,niewielka odległość do przystanków autobusowych i stacji pkp Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wzgórze Bernadowo

Wielki Kack,Gdynia

2 217 600 zł231 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojacy, podpiwniczony, przy ulicy Wzgórze Bernadowo w Gdyni. Cicha okolica, dużo zieleni świetna lokalizacja. Dobry dojazd do Sopotu, gdyni lub Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Pogórze Górne,Gdynia

720 000 zł125 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Absolutny hit! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w której skład wchodzą dwa domy, położone w przepięknym miejscu, z którego w kilka chwil możemy znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Obłuże,Gdynia

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²