dowolna

Działki na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży działek

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

5 200 000 zł1 817 m² 2 861,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 443 000 zł9 620 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka inwestycyjna - Pogórze, gmina Kosakowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta W love at home. Z naszym biurem bezpieczna transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł415 m² 3 253,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w centrum Płyty Redłowskiej z budynkiem do rozbiórki (bliźniak). Wydane warunki zabudowy, projekt zakłada budowę budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Wykonane ekspertyzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

99 000 zł526 m² 188,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży udziałów w działce rolnej położonej w Gdyni przy ulicy Płk Stanisława Dąbka (dzielnica Obłuże). Możecie Państwo w niskiej cenie, dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł967 m² 6 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa, nietuzinkowa oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł547 m² 1 691,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod zabudowę bliźniaczą - Gdynia Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczym osiedlu Bernadowo. W sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł14 166 m² 529,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14 166 m2, tuż przy nowym odcinku trasy S6. Lokalizacja: działki znajdują się tuż przy Trasie Kaszubskiej czyli nowej nitce drogi.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 380 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w granicach otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dwie działki położone Gdynia Wiczlino:.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł8 001 m² 219,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł650 m² 1 027,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup! Działka 644 m na osiedlu przy lesie | mpzp | Gdynia okolice Na sprzedaż atrakcyjna działka pod budowę domu (grunty orne) o powierzchni 644 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł22 409 m² 89,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bezpośrednio przy centrum logistycznym panattoni - oznaczona jako Strefa Otwarta - teren elektrowni wiatrowej, teren elektrowni słonecznej, teren zieleni urządzonej lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł1 710 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 1710m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Wiczlinie. Działka jest objęta mpzp. Budownictwo: jednorodzinne, wielorodzinne, wolnostojące, bliźniacze. Posiada dostęp do drogi. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 000 zł7 920 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, w którym Twój kapitał może realnie pracować? Ta działka to idealna propozycja dla inwestora lub przedsiębiorcy planującego działalność hurtową, magazynową, logistyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł650 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 650 m Powierzchnia: 651 m -.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł1 000 m² 2 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z potencjałem - Gdynia Witomino | pum 600 m Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1000 m położona w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 990 m² 1 672,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, przy głównej drodze. Świetna rozpoznawalność miejsca wśród mieszkańców i widoczność. Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł707 m² 1 130,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Płk. Dąbka, róg Zamojskiego. Forma własności: użytkowanie wieczyste. Powierzchnia 707 m2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł47 850 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni łącznej 47 850 m. Oferta na zasadzie wyłączności. 47 850 m, taka powierzchnia działek 47 850.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł469 m² 3 407,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z gotowym projektem zabudowy w top lokalizacji- gdynia Orłowo. Działka budowlana o pow.469m2 z projektem i zgłoszeniem na budowę. Projekt budowlany wykonany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł830 m² 1 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się przy jednej z głównych ulic Gdyni, która łączy Trójmiasto z Rumią i Redą. Przy ulicy znajduje się wiele punktów usługowo handlowych takich jak salony.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł672 m² 1 278,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na morze w Gdyni - cisza, las i prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż całkowicie unikatowa działka położona w jednej z największych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 917 m² 469,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Gdynia-chwarzno/wiczlino. Działka w granicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Jeśli cenisz sobie piękno krajobrazu i niepowtarzalny kontakt z przyrodą, ta działka jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł367 m² 1 498,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu jedną z niewielu działek budowlanych dostępnych w dzielnicy Dąbrowa. Powierzchnia: 367m2. Kształt: nieregularny, jednak umożliwiający posadowienie domu o pow.190m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł333 m² 1 591,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.333m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji w Gdynia na Chyloni. Na działce stoi budynek z magazynem do remontu. Działka posiadają dostęp do drogi. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł442 m² 791,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki położonej w dzielnicy Gdynia Obłuże ul. Spawaczy nr działki 1964. Okolicę charakteryzują nowe inwestycje przy ul. Krawieckiej oraz Benisławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 959 000 zł2 258 m² 867,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki w prestiżowej części Trójmiasta -gdynia, ul. Wagnera Są miejsca, które od pierwszej chwili zostają w pamięci. Takie, do których chce się wracać nie tylko myślami. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł19 737 m² 597,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca Powierzchnia: 19 737 m miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł886 m² 1 873,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe o powierzchni 442m2 i 444m2 (łącznie 886m2) z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę wielorodzinną. Wszystkie media w drodze lub na działce.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł1 121 m² 770,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Dąbrowa. Działka budowlana! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn1,U - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, zabudowa usługowa. Zasady kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 925 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 1925 m , położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Cisowa. Teren charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł753 m² 8 432,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę zabudowaną narożną, czterokondygnacyjną kamienicą z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Na pozostałej części.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł693 m² 1 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. Mpzp: uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł697 m² 1 606,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w Gdyni - obręb Leszczynki, pod lasem. Działka ma kształt trapezu krótszym bokiem przylegającego do ulicy. Przybliżone wymiary działki: od ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł1 140 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Gotowy projekt wraz z dokumentacją | Płaski teren | Uzbrojona | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 192 m² 1 635,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chwarzno-Wiczlino to największa pod względem powierzchni dzielnica Gdyni, która z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców - głównie ze względu na prężny rozwój infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

612 680 zł901 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 901 m Powierzchnia: 650.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 071 m² 1 073,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł715 m² 4 601,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka o powierzchni 715 m2. Obszar nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wiodące funkcje nieruchomości wyznacza Studium.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 016 m² 2 460,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W otoczeniu zieleni, w spokojnej części Gdyni, przy ulicy Racławickiej, czeka na Ciebie wyjątkowa działka nr 2616 o powierzchni 1016 m . To miejsce, w którym natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł18 663 m² 81,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: działka o powierzchni blisko 1,87 ha Ukształtowanie: zróżnicowane Media w pobliżu: wodociąg.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij