dowolna

Działki na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży działek

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Działka budowlana uzbrojona Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

4 128 000 zł5 160 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 5 160 m , położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Gdyni - Chwarznie-Wiczlinie. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł1 105 m² 968,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Unikatowa działka budowlana W gdyni To miejsce, w którym powstają domy, które opowiadają historie o komforcie, bezpieczeństwie i życiu na własnych zasadach. UL. Wagnera | 1105.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: gdynia , Mały Kack ulica Olkuska.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł716 m² 5 446,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena podlega negocjacji! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł1 150 m² 1 034,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1150m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Gdynia, kamienna Góra Wyjątkowa lokalizacja | prestiżowe sąsiedztwo willowe | kilka minut od Bulwaru i plaży Szukasz działki w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł438 m² 1 367,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 000 zł854 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod prestiżową rezydencję Gdynia Orłowo | Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Trójmieście | 250 m od orłowskiej Promenady - 3 minuty spacerem od morza |.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł742 m² 497,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas atuty: - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja) - bliskość głównych dróg, połączenie z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 324 000 zł3 537 m² 374,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Idealna pod dom jednorodzinny Powierzchnia: 3537 m miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sucha

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 054 535 zł8 057 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8057 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł1 032 m² 1 354,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

449 000 zł799 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Atuty nieruchomości: -atrakcyjna cena -działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -regularny kształt -atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł1 176 m² 844,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł954 m² 911,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - Gdynia Oksywie! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w centrum dzielnicy historycznej - Gdynia Oksywie. Jest to teren, który gwarantuje cisze i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 161 m² 763,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: -dobry dojazd do obwodnicy, -gotowe usługi na terenie działki, -bliskość lasu, -sąsiedztwo nowego budownictwa, -blisko centrum, -możliwość zabudowy jednorodzinnej lub usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 910 000 zł746 m² 6 581,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdyni - na granicy Kamiennej Góry i Wzgórza Maksymiliana - przy ul. Partyzantów. - pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sucha

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

15 500 000 zł62 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość pod zabudowę Działka ponad 6 ha w Gdyni - Chwarzno-Wiczlino działka: na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni ok. 62 000 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł646 m² 2 461,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze atuty: atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni idealna pod kameralne projekty inwestycyjne Aktualne warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł382 m² 1 505,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: ta działka na Małym Kacku w Gdyni znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł351 m² 27 065,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka zabudowana domem do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Działka znajduję się nad samym morzem. Nieruchomość jest wykreślona z rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca m.in. z Witominem, redłowem, orłowem, karwinami, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka to cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

850 000 zł1 135 m² 748,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod lasem - Gdynia Chwarzno- wiczlino! lokalizacja: chwarzno-Wiczlino to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sucha

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 620 160 zł8 188 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8188 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 485 m² 470,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, o pow. 1485 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 860 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł826 m² 3 267,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2). Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł1 350 m² 569,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Dla działki sporządzona została koncepcja architektoniczna domu jednorodzinnego (wizualizacje w galerii), o powierzchni ponad 400m2 - rzuty do wglądu dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł11 939 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: działka o powierzchni 1,19 ha Ukształtowanie: zróżnicowane Media w pobliżu: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł623 m² 7 544,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kamienna góra | działka Z potencjalnym widokiem na morze | 5 minut do bulwarów nadmorskich Plan miejscowy 1302 | Możliwość przebudowy lub nowej zabudowy | Dach płaski | Taras dachowy | Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł834 m² 1 199,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka 834m2 przy głównej ulicy. Teren płaski. Wymiary 30x29m. Aktualnie zabudowana małym budynkiem wolnostojącym do wyburzenia. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 190 m² 436,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1190 m2 z budynkiem 40 m2 - cisza, natura i wszystkie media | Gdynia Cisowa - przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1190 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł818 m² 976,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gdyni ul. Cechowa, gdynia - Obłuże Powierzchnia działki: 818 m Dom na działce: 129,82 m powierzchni całkowitej (do generalnego remontu) Dwu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł722 m² 1 038,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 722 m , położona w Gdyni, dzielnica Oksywie, przy ul. Miegonia. Działka o numerze 1895, obręb 0021 - oksywie. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 383 600 zł1 153 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1153m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł30 602 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malowniczy teren pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: na nieruchomość składają się dwie działki o łącznej powierzchni ponad 3 ha Ukształtowanie: zróżnicowane.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 084 m² 645,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu działkę o powierzchni 1084 m położona w miejscowości Gdynia ul. Kolonia, w dzielnicy Dąbrowa. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł570 m² 635,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow.570m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

9 982 500 zł26 620 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Wiczlino. Obszar inwestycyjny, wielofunkcyjny! Obszar składa się z dwóch działek: o pow. 6 780 m2 i 19 840 m2. Dla działki o pow. 6 780 m2, uchwalono następujące miejscowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 600 zł868 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 868m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł559 m² 2 146,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną numer 1572 o powierzchni 559 m2 przy ulicy Małopolskiej 29 w Gdyni obręb Wielki Kack. Działka zabudowana jest starym budynkiem/ garażem do.

Szczegóły ogłoszenia

839 500 zł954 m² 879,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow.954m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Wymiary działki.