dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Redłowo

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 499 000 zł574,39 m² 7 832,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferta inwestycyjna | gdynia redłowo | dochodowa nieruchomość mieszkalno-usługowa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Redłowo w Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompleks Alvarium gwarantuje poczucie pełnego bezpieczeństwa i wygody. Budynki, wzbogacone o infrastrukturę usługową, w tym przedszkole i nowoczesną strefę fitness, idealnie wpisuje.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro o powierzchni 138 m2 - Gdynia Redłowo, ulica Sportowa. Cena zawiera stawkę czynszu najmu bez opłat eksploatacyjnych. Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77 m² 16 623,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena Słoneczny, dwustronny apartament z miejscem postojowym w hali garażowej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Redłowie, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

719 000 zł52,24 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią, balkonem I piwnicą - redłowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w Redłowie jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,68 m² 18 592,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

To mieszkanie zachwyca stylem życia, jaki oferuje. Redłowo to jedno z tych miejsc w Gdyni, gdzie można naprawdę poczuć wyjątkowy komfort codzienności - bliskość lasu, zieleni i morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,40 m² 15 343,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,40 m2 położone w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - Gdyni Redłowo przy ul. Redłowskiej / budynek z windą/ Nieruchomość może.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m , położone przy ulicy Legionów w Gdyni (dzielnica Redłowo). Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł114 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w gdyńskim Redłowie! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie i takie, które zostają w pamięci na długo. Zapraszam do przestrzeni, która została zaprojektowana jak dzieło sztuki zachwycając.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł39,75 m² 12 327,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39,75 m2 znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą, położonego w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł77,75 m² 28 295,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Spektakularny apartament o powierzchni 77,75 m , usytuowany na szóstym piętrze prestiżowej inwestycji Alvarium w Gdyni Redłowie, stanowi kwintesencję wyrafinowanego wzornictwa.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł133,90 m² 89,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem w centrum Gdyni. Rasowa i minimalistyczna formuła aranżacji tego wnętrza dodatkowo pokreślona została wszechobecną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł52,30 m² 19 980,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze atuty: - położenie na najwyższym, 8. piętrze gwarantuje spektakularny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz dużą prywatność. - osiedle Invest Komfort z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51,47 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie "altus" ul Legionów mieszkanie z komórką lokatorską o powierzchni 51,47 m2, na drugim piętrze, słoneczne. Wygodne miejsce postojowe na większy samochód w hali.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, 2pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Gdyni, redłowie. Nieruchomość znajduje się na osiedlu zamkniętym z dostępem do zielonego patio.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 800 zł74 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 z halę garażową, znajdujące się w prestiżowym budynku altus z panoramicznym widokiem na Miasto lokalizacja: nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja w sercu Gdyni, -miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie najmu, -w pełni wyposażone mieszkanie, -funkcjonalny układ idealny dla pary, -3.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w zadbanym budynku z cegły w nadmorskiej dzielnicy Gdyni Redłowie Redłowo to bardzo popularna i ceniona przez mieszkańców miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 200 zł70,20 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,20 m , położone na 2. piętrze budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy do sprzedaży przestronny dwupokojowy apartament z 2012r.położony na zamkniętym chronionym osiedlu Kępa Redłowska. Apartament składa się z salonu o pow. 25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł68 m² 10 661,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonałe miejsce do zamieszkania pod każdym względem. Niewielka odległość do Bulwaru Nadmorskiego, plaży, polanki Redłowskiej , kortów tenisowych oraz lasów czyni tę propozycję bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta idealna dla firm poszukujących zakwaterowania pracownikom! najważniejsze atuty: * Willa dostosowana do komfortowego zamieszkania pracownikom firm- rozkład pomieszczeń oraz ilość pokoi pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²15,90 m² 1 272 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²19,29 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w Gdyni Redłowie Biuro znajduje się na I piętrze w biurowcu, budynek z windą, metraż biura -19,29 m2 (jedno pomieszczenie). Czynsz najmu wynosi: 67 zł/m2 netto +.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł534 m² 10 280,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż - 2 połączone szeregowce w Gdyni Redłowo | 681 m | 10 minut do morza | Idealna inwestycja! Na sprzedaż dwa sąsiadujące ze sobą szeregowce w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²140 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 140m2 w Gdyni, w Redłowie. Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią najważniejszego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł296 m² 15 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż nowoczesna willa o powierzchni 296 m zaprojektowana została w nowoczesnym stylu. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus I komfort W sercu redłowa! Kontakt:   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Ta prestiżowa inwestycja w Gdyni Redłowie, łączy nowoczesny design, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł256 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Atrakcyjny dom w Gdyni Redłowie, położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko morza. Lokalizacja Dom znajduje się w Gdyni Redłowie, w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

25,93 zł/m²270 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w budynku wolnostojącym w gdyńskim Redłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Legionów oraz licznych punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 975 000 zł254,75 m² 15 603,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom w Gdyni Redłowo Najważniejsze atuty Ogromny taras na dachu z panoramicznym widokiem na Gdynię idealne miejsce na relaks i spotkania z rodziną i przyjaciółmi Taras.

Szczegóły ogłoszenia

83,64 zł/m²53,80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal użytkowy 53,8 m2 | Gdynia Redłowo | Parter | Witryny Oferujemy do wynajęcia bardzo reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 53,80 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł208,10 m² 15 857,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200m2, położony jest na działce 518m2. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, która zapewnia wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł97,75 m² 18 925,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna elegancja w zielonej części Gdyni W kameralnym budynku przy w Gdyni zaplanowano jedynie cztery ekskluzywne apartamenty o powierzchni ok. 100 m każdy. Wyróżnia je.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł75 m² 18 466,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji w Gdyni Redłowo. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdynia Redłowo. 6 piętro z widokiem na.