dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowy znajdujący się przy ulicy Świętojańskiej, bliżej Urzędu Miasta Gdyni. Lokal znajduje się w przyziemiu i ma powierzchnię 95,5 m2, ale do wynajęcia przyjmujemy 91,0.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 180 zł33,54 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:maj 2026

*Do ceny netto 570 180 zł należy doliczyć 23% vat Ergonomicznie zaprojektowany lokal o powierzchni 33,54m2. Na powierzchnię 33,54m2 składa się: salon z aneksem kuchennym (16,83m2), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 168 zł32,32 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:maj 2026

*Do ceny netto 643 168 zł należy doliczyć 23% vat Ergonomicznie zaprojektowany lokal o powierzchni 32,32 m2. Na powierzchnię 32,32 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym (15,44m2), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 803 021 zł137,91 m² 20 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy/ biuro w prestiżowej lokalizacja 500m od morza. Atuty: najbardziej pożądana lokalizacja na mapie Polski - nadmorska część Gdyni. Funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 393 425 zł139,02 m² 17 216,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w atrakcyjnym miejscu. Dookoła wiele bloków, także nowopowstających co przekłada się na dużą ilość mieszkańców. Lokal z witryną dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł80,72 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,20 m² 8 879,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Na sprzedaż lokal nie mieszkalny z przeznaczeniem na szeroką działalność gospodarczą w Gdyni Obłużu wybudowany przez dewelopera Margo. Lokal posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon: na sprzedaż atrakcyjny pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 40 m2, z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa, przy ul. Rdestowej 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 447 750 zł137,91 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Lokal usługowy o powierzchni 137,91 m , zlokalizowany na parterze inwestycji Aura Orłowo, w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Podana cena jest ceną brutto (zawiera podatek vat 23%).

Szczegóły ogłoszenia

53,49 zł/m²46,74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę dwa pokoje biurowe 21,7 i 11,7 m2 położone na pierwszym piętrze zabytkowego budynku, w którym znajduje się pko bp, prawie na przeciwko budynku Sądu Rejonowego. Widocznego na.

Szczegóły ogłoszenia

59,27 zł/m²30,37 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę największy pokój biurowy 21,7 m2 znajdujący się w biurze położonym na pierwszym piętrze zabytkowego budynku + udział we wspólnej kuchni i łazience, korytarzu; razem 30,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²39,65 m² 2 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia świetnie wyeksponowane nowoczesne lokale biurowo-handlowo-usługowe z dużymi witrynami o powierzchniach 40-55 m2 w doskonałej lokalizacji w Gdyni Wiczlino, na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,73 m² 16 695,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: * idealna inwestycja pod działalność biurowo-usługową * świetna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo * doskonała inwestycja pod wynajem * doskonała komunikacja lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 18,2 m , położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Gdyni. To bardzo dobra propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

59,72 zł/m²72 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od zaraz! Lokal świeżo po generalnym remoncie. W ramach modernizacji zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferowana jest funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z przynależną powierzchnią biurową o łącznej powierzchni ok. 350 m . Obiekt stanowi idealne rozwiązanie dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem ogrzewane biuro z dostępem do węzła sanitarnego, internetem i 2 miejscami postojowymi. Biuro ma pow. 25 m , jest przeznaczone dla max. 4 osób i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 254 zł30,16 m² 9 060,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Najważniejsze atuty - Wszystko pod ręką: biedronka, apteka, siłownia, kawiarnia, stomatolog, paczkomat na piechotę. Granica Gdyni 2 minuty samochodem, skm 5 minut rowerem. - podwyższony standard: duże.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²12,50 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem ogrzewane biuro z dostępem do węzła sanitarnego, internetem i 1 miejscem postojowym. Biuro ma pow. 12,5 m , jest przeznaczone dla max. 2 osób i jest umeblowane 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł346,80 m² 16 003,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w idealnej lokalizacji. "Salon Gdyni", ulica Świętojańska. Parter o powierzchni 171 m2: bank bnp Paribas Podziemie o powierzchni 175,8 m2: dawny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

101,42 zł/m²49,30 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjna oferta. Lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji na deptaku, w samym centrum Gdyni -odcinek ulicy Abrahama, gdzie znajduje się deptak pieszo-jezdny, tzw. woonerf, między.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

109,89 zł/m²45,50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonujący lokal gastronomiczny na deptaku w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Gdyni -odcinek ulicy Abrahama, gdzie znajduje się deptak pieszo-jezdny, tzw. woonerf, między ul. 10.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie warsztatowe do wynajęcia o pow.70m2 w Gdyni na Chyloni. Lokal znajduję się w kompleksie motoryzacyjnym. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom pierwszy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na II piętrze budynku o powierzchni 287 m2 składający się z open space i 2 mniejszych pomieszczeń biurowych oraz kuchni i łazienki. - budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy na I piętrze budynku o powierzchni 252 m2 składający się z open space o powierzchni 152m2 i 3 pomieszczeń biurowych (40m2, 24m2 i 17m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²11,50 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest klimatyzowane pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

53,02 zł/m²149 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy - 149 m , Gdynia Wiczlino Idealny pod sklep ogrodniczy, hurtownię farb, sklep z podłogami. Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 170.

Szczegóły ogłoszenia

994 000 zł73,06 m² 13 605,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w Gdyni Redłowie przy ul. Legionów, w kompleksie Kaskada Redłowska z 2006r. Lokal o łącznej powierzchni 73,06m2, na który składają się sala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 146 180 zł133,88 m² 23 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowo-handlowy 133,88 m | Parter | Orłowo Square | Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł120 m² 3 916,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia Świętojańska Na sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro w Gdyni - Komfort, estetyka i Nowoczesność! Nowoczesny biurowiec zlokalizowany w sercu Gdyni, który łączy w sobie nowoczesną architekturę i eleganckie wnętrza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 076 zł27,81 m² 19 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 088 zł49,22 m² 20 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł422 m² 10 663,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta dostępna w Pepper House! atuty nieruchomości: nowoczesny budynek z 2024 roku o łącznej powierzchni całkowitej niespełna 422mkw, wyróżnia się wyjątkowo niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska. Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m , idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²252 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 252 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia - Lokal biurowy 97 m | Gdynia Orłowo Szukasz przestrzeni biurowej, która połączy wygodę pracy zespołu z prestiżową lokalizacją? Ten lokal w Gdyni Orłowo to 97.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

88,87 zł/m²45 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość : Prezentujemy do wynajęcia lokal usługowy z przeznaczeniem na gabinet, biuro, kancelarię lub salkę konferencyjną. Powierzchnia lokalu 45m2 W tym Przedsionek z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²112,43 m² 9 557 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²287 m² 10 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 287 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij