dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

94,81 zł/m²137,12 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

OD zaraz, świetna lokalizacja! przestronny, ustawny lokal usługowo handlowy W prestiżowej loklizacji centrum miasta. Lokalizacja: lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina, co sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²647,79 m² 7 126 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro położone w centrum Gdyni w eleganckim biurowcu Baltic Business Center. Lokalizacja zapewnia nam doskonały dostęp do komunikacji, zaledwie 3 minuty do Dworca Głównego, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²68,84 m² 757 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł278,78 m² 7 138,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy mieszczący się w budynku z 2000r, o pow. całkowitej 279m2 (pow. użytkowa 183m2) , składający się z 3 lokali z oddzielnymi księgami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

87 zł/m²102,46 m² 8 914 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1400m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10-go.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²812,20 m² 52 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy klasy A położony na drugim piętrze Biurowca C w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana, przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 817 m² 4 605,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

98,43 zł/m²254 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz pracować w miejscu, które robi wrażenie na klientach i motywuje Twój zespół? Ponad 300 m powierzchni brutto (253,9 m netto) na piętrze +1 Widok na Park Centralny - zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

111,60 zł/m²206 m² 22 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zalety Duża, otwarta przestrzeń Nowy budynek z miejskimi mediami Ścisłe centrum Gdyni Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w pobliżu hotelu, przystanku zkm, lubianego deptaku, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

60,83 zł/m²411 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro do wynajęcia W topowej lokalizacji W ścisłym centrum biznesowo-biurowym W gdyni redłowie ul. Łużycka 3C. Do wynajęcia biuro 411m2 w biurowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²170,91 m² 3 418 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal położony w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

61,62 zł/m²220 m² 13 557 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro W prestiżowej lokalizacji obok sea towers Biuro o powierzchni 220m2 znajduje się na 7 piętrze budynku biurowego. Biuro umeblowane [zabudowa kuchenna ze sprzętem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

56,14 zł/m²57 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Reja - 57 m- parter - lokal użytkowy.Idealny lokal jako biurowy, użytkowy idealny na gabinety lekarskie, gabinety medycyny estetycznej, znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

40,82 zł/m²98 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną o pow.98m2 w Gdyni na Pogórzu. Lokal znajduję się w budynku handlowo-usługowym. Wejście do lokalu od ulicy, w bliskim sąsiedztwie bloków.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł88,53 m² 14 119,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu dewelopera Hossa, chwarzno-Polanki. Lokalizacja: lokal znajduje się na nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja: słoneczny apartament w centrum Gdyni znajduje się na drugim piętrze nowoczesnej kamienicy Moderna. W pobliżu jest rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowo- komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł1 119 m² 4 463,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowy obiekt mieszkalno - biurowo - magazynowy położony w doskonałym punkcie miasta. Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy graniczącej z Rumią, praktycznie na granicy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 341 120 zł125,93 m² 26 531,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

71,40 zł/m²1 064 m² 75 969 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

63,35 zł/m²315,72 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek wolnostojący usługowo-mieszkaniowy zlokalizowany w Gdyni Wiczlino. Teren ogrodzony, działka o powierzchni 1340 m2. Ca całość składa się lokal użytkowy na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²183 m² 12 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni Orłowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla firm poszukujących reprezentacyjnej siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca gdzie Twoja firma mogłaby prowadzić działalność ? Świetnie trafiłeś, ta oferta może Ciebie zainteresować! atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja - ul. Morska, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł719,97 m² 5 554,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż 8 lokali W kamienicy | inwestycja pod wynajem | aparthotel | akademik Oferowane są na sprzedaż udziały (66,69 %) w własności budynku trzykondygnacyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł87,50 m² 19 314,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo - usługowy 87,5m2 + archiwum 93,5m2 nowa winda lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł670 m² 2 761,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

50,72 zł/m²69 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy, po odświeżeniu, w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²367 m² 25 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość komercyjną, składającą się z trzech wykończonych lokali biurowych, zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

41,14 zł/m²316 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Samodzielny budynek biurowy w Gdyni Orłowie przy ul. Wierzbowej. Znakomita lokalizacja - cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, a jednocześnie niedaleko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł20 m² 40 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowy, położony w samym centrum Gdyni, znajdujący się przy głównej ulicy Świętojańskiej, w jej środkowej części. Nieruchomość posiada bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120,80 m² 12 831,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

<!-startfragment-> Nowoczesne biuro 120,8 m | Plac Kaszubski | Gdynia Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne biuro o powierzchni 120,8 m , położone w samym sercu Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²88 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia o powierzchni 88m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera "moderna". Wejście do lokalu od ulicy głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

58,81 zł/m²85 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty: 3 nieprzechodnie biura - idealne na kadrę, dział handlowy, administrację, osobne pomieszczenie gastronomiczne (zaplecze socjalnie/jadalnia), wspólny korytarz + toaleta na klucz wyłącznie dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

77,83 zł/m²24,30 m² 1 891 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji od wynajmującego! - poleć nas I zyskaj, zapytaj O szczegóły- metraż 24.30 m2 Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²91 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 91m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul.Śląskiej. Lokal znajduję się w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

83,64 zł/m²53,80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal użytkowy 53,8 m2 | Gdynia Redłowo | Parter | Witryny Oferujemy do wynajęcia bardzo reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 53,80 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²220 m² 15 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal z bezpośrednim dostępem od ulicy Waszyngtona przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²10,50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 1 pokój w pełni wyposażony z łazienką wspólną na piętrze. Świetna lokalizacja, baza wypadowa do obwodnicy, do Sopotu czy też do centrum miasta. Umowa na dowolny okres czasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł449,23 m² 4 429,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Skrajny szereg (zaw.20 pomieszczeń) podpiwniczony, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

35,70 zł/m²840 m² 29 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoja firma potrzebuje dużej przestrzeni biurowej ? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy do wynajęcia powierzchnię całego piętra w biurowcu w samym centrum Gdyni. Powierzchnia ok.840.

Szczegóły ogłoszenia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij