dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

71 zł/m²443 m² 31 453 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²144 m² 7 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 144 m , obejmującą dwa niezależne lokale usytuowane na różnych piętrach tego samego, reprezentacyjnego budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł202,60 m² 13 820,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze. Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,53 m² 15 244,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy 65 m położony na parterze budynku art deco w centrum Gdyni. Układ dostosowany do obecnego najemcy, lokal funkcjonuje operacyjnie i generuje dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

62 zł/m²73,66 m² 4 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 34,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł62,50 m² 15 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Lokal użytkowy (gastronomia/usługi/biuro). Wejście z ulicy. Witryna. Parking. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Abrahama.

Szczegóły ogłoszenia

0,06 zł/m²70 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W super lokalizacji! Na wynajem lokal użytkowy położony przy najbardziej rozpoznawalnych ulic w centrum Gdyni - ul.Starowiejska. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

63,83 zł/m²94 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam wyjątkową ofertę najmu dla inwestorów poszukujących lukratywnych zwrotów w tętniącej życiem lokalizacji. Ten lokal handlowy, położony na rogu ruchliwych ulic Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²400 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia przy ulicy łużyckiej W gdyni, obok przystanku pkm gdynia stadion. Do wynajęcia biuro ok 400 m2 w biurowcu zlokalizowanym w Gdyni Redłowie. Biuro znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²47 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 47m2- dwa pokoje, położone w budynku biurowym w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Budynek z ochroną, parkingiem. Bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²26,03 m² 1 432 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 55zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł101 m² 9 851,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokalizacja Lokal użytkowy położony w Gdyni przy ul. Wolności 21. Bardzo dobrze skomunikowany zarówno z Gdynia, jak i Sopotem i Gdańskiem, dzięki bliskości skm. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

105,67 zł/m²56,31 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na ostatnim piętrze o pow. 56,31m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera pb Górski.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²812 m² 55 216 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 812m2, położony na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z 10 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna W centrum gdyni - 62 m Z potencjałem! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dochodową inwestycję? Mam do zaoferowania lokal użytkowy, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²37,90 m² 1 743 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł147,93 m² 20 212,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kup bez prowizji! jedyna taka oferta! idealny zakup inwestycyjny! lokalizacja: dzielnica Śródmieście - samo centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia dostęp do najważniejszych punktów Gdyni bez.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²1 300 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / warsztat o pow. 1300m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Hala jest z dwoma suwnicami 8 i 12 ton. Wymiary hali : długość 72mb/ szerokość 18mb (wysokość do haka około 8m). Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł230 m² 4 865,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy 4-stanowiskową myjnię samochodową zlokalizowaną na końcu trójmiejskiej obwodnicy, przy ul. Morskiej w Gdyni. Lokalizacja obiektu zapewnia duży ruch. Myjnia wraz z: -.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²176,55 m² 9 886 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pow. 160m2: 8 pom. o pow.: (46,20+24,2+13,4+17+14,3+15,1+17,8+28,4) + 2 WC (13+9,4 m2) + część wspólna tj. 16,05m2. Lokal biurowo-usługowy. Lokal wyposażony w system wentylacji.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł101,58 m² 9 795,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, niemalże przy skrzyżowaniu głównych ulic Warszawskiej i Wolności. Oddalony jest zaledwie o ok 500 m od dworca głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²79 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające się z trzech wewnętrznie skomunikowanych pokoi o powierzchniach 39, 20 i 20 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wirtualny spacer Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 73 m2, przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, w szczególności gabinetu stomatologicznego lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²10 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł42 m² 3 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej. Oferta dostępna tylko w biurze Gaudium. Lokalizacja: lokal położony jest w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²116 m² 7 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem trzy sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 32 m2, 39.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²11 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni. - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,61 m² 11 622,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²399,65 m² 31 972 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Gdynia Wielki Kack - powierzchnia usługowa do wynajęcia. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd do budynku z ulicy Wielkopolskiej (ok. 79m), świetna komunikacja publiczna (pkm, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycyjny budynek do wynajęcia o pow.200m2 w Gdyni na Oksywiu. Na tym etapie istnieje możliwość aranżacji pod klienta lub także potencjalny najemca może wykonać prace przygotowawcze we.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²99 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny budynek usytuowany przy jednej z głównych ulic Gdyni. Biuro o powierzchni 99m2 (pow. uż. 77m2) mieści się na 2 piętrze, bez windy. Wejście do oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł55 m² 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Pepper House! gdynia altoria - gotowy prężnie działający biznes - kawiarnia Z bawialnią Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²95 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowo-biurowego na pierwszym piętrze w budynku w pobliżu ulicy Redłowskiej w Gdyni Najważniejsze atuty : - miejsce idealne na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

115,38 zł/m²52 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy z dużą, przeszkloną witryną, doskonały pod działalność gastronomiczną lub na usługi medycyny estetycznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! nowy, pięknie wykończony I W pełni wyposażony lokal - kawiarnia Z bawialnią. Ogródek. Na wynajem przestronny i nowoczesny lokal użytkowy położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-