dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Redłowo

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

43,82 zł/m²89 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

79,99 zł/m²14,39 m² 1 151 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł44,90 m² 16 369,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł715 m² 4 601,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka o powierzchni 715 m2. Obszar nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wiodące funkcje nieruchomości wyznacza Studium.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł52,30 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ustawne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 801 997 zł68 m² 26 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

,kaskada redłowska' atrakcyjny apartament Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem,gotowy do wprowadzenia lub najmu. Nowoczesny apartamentowiec Z całodobową ochroną, cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²40,40 m² 1 010 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 40,40 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament z ogrodem - Gdynia Redłowo, ul. Miłosza Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 97,81 m położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22,13 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m z loggią (4,66 m ), położone na 13. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł716 m² 5 446,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena podlega negocjacji! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 900 000 zł275,16 m² 17 807,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:726 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł47,14 m² 21 901,95 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł75,42 m² 16 899,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 509 zł93,60 m² 15 368,69 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł99,61 m² 17 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment 3pok. o pow. użytkowej 99m2 z ogródkiem 57m2 W gdyni na płycie redłowskiej Z przepięknym widokiem oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M2 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50,82 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 11 maja 2026 roku. Możliwość oglądania od 11.05.2026 roku. Opłaty - latem- 900; zimą - 1200 ( w opłatach uwzględniony jest już prąd i tv z internetem). Kaucja - 2500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł160 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko 900 m od morza! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161 m , położony na parterze czteropiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,07 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

94,44 zł/m²180 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 180m2 na parterze z witryną od głównej ulicy w Gdyni, w Redłowie. Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem w dwupiętrowej willi z lat 70. Willa znajduje się w Redłowie - kameralnej dzielnicy Gdyni, jednocześnie położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł124 m² 28 225,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Penthouse Z panoramicznym widokiem na morze Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort Prezentowany apartament to absolutny unikat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł54,07 m² 22 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 659 372 zł164,58 m² 28 310,68 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Widok na Zatokę. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewnia dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

79,92 zł/m²14,84 m² 1 186 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 973 zł75,21 m² 20 435,76 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja cenowa Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,21 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł43,22 m² 23 888,42 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 535 zł51,16 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 099 zł43,18 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,18 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 684 140 zł60,15 m² 27 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,15 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł48,50 m² 27 835,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty - położenie osiedla w sąsiedztwie rezerwatu Kępa Redłowska, zaledwie 10 minut spacerem do plaży - nowoczesna, kameralna inwestycja z 2024r. - miejsce w hali garażowej + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal z witrynami od strony głównej ulicy i chodnika, położony na wysokim parterze budynku mieszkano-usługowego w Gdyni -redłowo, przy ul. Legionów. Duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i stylowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(23m2),sypialnia (10m2),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Redłowo, idealne pod wynajem - ul. Powstania Śląskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 381 176 zł91 m² 26 166,77 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy 4 pokojowy apartament na XIV pietrze, w doskonałej lokalizacji - w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,09 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 1 maja 2026 roku Dla singla lub pary! Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Kępie Redłowskiej, ul. Powstania Styczniowego. Z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł77,75 m² 28 295,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Największe atuty Prestiżowa inwestycja Alvarium w Gdyni Redłowie Autorski projekt wnętrza przygotowany przez pracownię Conceptownia 78 m bardzo funkcjonalnej przestrzeni: 3 pokoje + spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²18 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 18m2 położone w budynku biurowym w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Budynek z ochroną, parkingiem. Bardzo dobry dojazd do centrum Gdyni, sopotu czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł87,30 m² 14 776,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wygodne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdynia-Redłowo. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, świetna propozycja dla dużej rodziny. Do tego miejsce w hali. Atuty.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij