dowolna

Działki Gdynia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Trójmieście

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Działka budowlana, ul. Czapli

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

715 000 zł860 m² 831,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość objęta mpzp. Zabudowa mieszkaniowo - usługowa lub usługowa. Działka płaska.W kształcie prostokąta o wymiarach 21,5 m (front działki- szerokość) i 40 m długość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 161 m² 763,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: -dobry dojazd do obwodnicy, -gotowe usługi na terenie działki, -bliskość lasu, -sąsiedztwo nowego budownictwa, -blisko centrum, -możliwość zabudowy jednorodzinnej lub usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł442 m² 791,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki położonej w dzielnicy Gdynia Obłuże ul. Spawaczy nr działki 1964. Okolicę charakteryzują nowe inwestycje przy ul. Krawieckiej oraz Benisławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł716 m² 1 675,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa miejscówka na ekstrawagancką zabudowę mieszkaniową. Oferowana działka skarpowa, umożliwia wiele niecodziennych rozwiązań architektonicznych, które wyeksponują panoramę rozciągającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka położona bezpośrednio przy Parku Krajobrazowym w otoczeniu starodrzewia, lasu i natury. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i wyjątkowego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł300 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w przemysłowej części Gdyni przy ul. Hutniczej od 300 m2 do 1.700 m2, o łącznej wielkości do 4.700 m2 Utwardzone, monitorowane i dozorowane. Całość ogrodzona. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł47 850 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni łącznej 47 850 m. Oferta na zasadzie wyłączności. 47 850 m, taka powierzchnia działek 47 850.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł1 350 m² 569,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Dla działki sporządzona została koncepcja architektoniczna domu jednorodzinnego (wizualizacje w galerii), o powierzchni ponad 400m2 - rzuty do wglądu dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z ogromnym potencjałem nieruchomość na sprzedaż w Gdyni na Małym Kacku. W skład oferty wchodzi: dom wolnostojący trzykondygnacyjny o pow. 290m2 z zieloną działką o pow.812m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 492 000 zł544 m² 6 419,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - działka zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 084 m² 645,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu działkę o powierzchni 1084 m położona w miejscowości Gdynia ul. Kolonia, w dzielnicy Dąbrowa. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

839 500 zł954 m² 879,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow.954m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł594 m² 1 345,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł650 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 650 m Powierzchnia: 651 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł615 m² 2 276,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Małym Kacku, porośnięta trawą oraz pięknym dorodnym drzewem orzechowym. Na działce jest budynek gospodarczy do wyburzenia lub własnej adaptacji. Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

9 982 500 zł26 620 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Wiczlino. Obszar inwestycyjny, wielofunkcyjny! Obszar składa się z dwóch działek: o pow. 6 780 m2 i 19 840 m2. Dla działki o pow. 6 780 m2, uchwalono następujące miejscowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony przy ul. Hutniczej. Plac stanowi część większej nieruchomości, całość ogrodzona, istnieje możliwość dodatkowego wygrodzenia samego placu. Na placu znajduje się duża.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł547 m² 767,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica, w której położona jest działka, charakteryzuje się spokojnym, kameralnym klimatem oraz luźną zabudową, co sprzyja komfortowi życia i poczuciu prywatności. To miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 378 000 zł469 m² 2 938,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 469 m.kw. w wyjątkowej lokalizacji Gdynia Orłowo u zbiegu ulic Wielkopolskiej i Akacjowej, niedaleko Al. Zwycięstwa z koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł753 m² 1 088,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka, blisko osiedla, sklepów i marketów! Chwarznieńska Gdynia. Cena do rozmowy! Lokalizacja: działka znajduję się niedaleko dużego osiedla, bardzo blisko sklepów min Lidl oraz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

449 000 zł799 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Atuty nieruchomości: -atrakcyjna cena -działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -regularny kształt -atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 016 m² 2 460,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W otoczeniu zieleni, w spokojnej części Gdyni, przy ulicy Racławickiej, czeka na Ciebie wyjątkowa działka nr 2616 o powierzchni 1016 m . To miejsce, w którym natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł9 500 m² 272,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą terenu otoczonego lasem na Osiedlu Bernadowo (znanej również jako Polana Bernadowo). Jest to teren w obrębie dzielnicy Mały Kack w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł685 m² 868,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż urokliwie położonej działki w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni na osiedlu z pełną infrastrukturą. Działka położona na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł1 176 m² 844,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł7 179 m² 348,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 7 179 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Chwarznie-Wiczlinie,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł414 m² 990,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 414 m, położona przy ul. Demptowskiej Opis działki: - powierzchnia: 414 m - Działka płaska, - media: prąd, gaz, woda - w drodze, - dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł581 m² 1 497,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłacznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 581 m2 położona w Gdyni Leszczynki. Działka ma kształt prostokątny, na której.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł711 m² 3 094,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 711 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł967 m² 6 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa, nietuzinkowa oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł672 m² 1 278,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na morze w Gdyni - cisza, las i prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż całkowicie unikatowa działka położona w jednej z największych.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 990 m² 1 672,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, przy głównej drodze. Świetna rozpoznawalność miejsca wśród mieszkańców i widoczność. Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł826 m² 3 267,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2). Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł993 m² 654,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka przy lesie! Gdynia Wiczlino! lokalizacja: wiczlino to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł715 m² 4 601,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka o powierzchni 715 m2. Obszar nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wiodące funkcje nieruchomości wyznacza Studium.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działka do wynajęcia w Gdyni na Wiczlinie na ul.Suchej. Działka o pow.4000m2. Działka jest płaska, bez ogrodzenia. Media: w drodze. Spokojna leśna lokalizacja. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

449 000 zł800 m² 561 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 485 m² 470,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, o pow. 1485 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 860 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

13 016 500 zł18 595 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 18595 m2 usytuowana w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Tereny byłego Polifarbu. Działka częściowo zabudowana. Bardzo dobrze wyeksponowana od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł559 m² 2 146,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną numer 1572 o powierzchni 559 m2 przy ulicy Małopolskiej 29 w Gdyni obręb Wielki Kack. Działka zabudowana jest starym budynkiem/ garażem do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij