dowolna

Działki Gdynia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Trójmieście

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

Działka budowlana przy lesie

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

921 900 zł1 317 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z koncepcją budowlaną. Pięknie położona i nasłoneczniona działka z widokiem na dolinę. Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł954 m² 911,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - Gdynia Oksywie! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w centrum dzielnicy historycznej - Gdynia Oksywie. Jest to teren, który gwarantuje cisze i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł438 m² 1 367,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł14 166 m² 529,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14 166 m2, tuż przy nowym odcinku trasy S6. Lokalizacja: działki znajdują się tuż przy Trasie Kaszubskiej czyli nowej nitce drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł742 m² 497,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas atuty: - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja) - bliskość głównych dróg, połączenie z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł182 m² 21 978,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Procent zabudowy z planu zagospodarowania: 100% Wysokość zabudowy: 5-5,5 kondygnacji Powierzchnia biologicznie czynna: nie ustala się Funkcja w mpzp: zabudowa Usługowa Szacowany pu: 630 - 735m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 667 850 zł11 119 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka inwestycyjna - Pogórze, gmina Kosakowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł569 m² 1 333,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana położona w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: gdynia , Mały Kack ulica Olkuska.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł800 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na wynajem utwardzony plac stanowiący część większej nieruchomości przemysłowej. Teren ma kształt zbliżony do kwadratu. Możliwy dostęp do energii elektrycznej i wody, a także.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł333 m² 1 591,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.333m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji w Gdynia na Chyloni. Na działce stoi budynek z magazynem do remontu. Działka posiadają dostęp do drogi. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 925 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 1925 m , położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Cisowa. Teren charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł18 663 m² 81,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: działka o powierzchni blisko 1,87 ha Ukształtowanie: zróżnicowane Media w pobliżu: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł300 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do wynajęcia plac w rejonie dworca pkp Gdynia Śródmieście. Plac utwardzony płytami Yomb, stawka 9pln/m2 netto + vat. Działka częściowo ogrodzona. Kształt działki - trójkąt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Gdynia, kamienna Góra Wyjątkowa lokalizacja | prestiżowe sąsiedztwo willowe | kilka minut od Bulwaru i plaży Szukasz działki w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł697 m² 1 606,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w Gdyni - obręb Leszczynki, pod lasem. Działka ma kształt trapezu krótszym bokiem przylegającego do ulicy. Przybliżone wymiary działki: od ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 000 zł854 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod prestiżową rezydencję Gdynia Orłowo | Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Trójmieście | 250 m od orłowskiej Promenady - 3 minuty spacerem od morza |.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sucha

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 620 160 zł8 188 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8188 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł1 103 m² 5 711,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam Państwa Serdecznie! Oferuję na sprzedaż działkę położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji w Trójmieście - w Gdyni Kamiennej Górze, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 500 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi rekreacji - Osiedle Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na pograniczu Gdyni i Sopotu, w sercu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - polana bernadowo.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł730 m² 983,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka idealna pod budowę domu lub bliźniaka. Zlokalizowana w bardzo pożądanej lokalizacji - Chwarzno-Wiczlino w Gdyni, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł646 m² 2 461,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Polnej Oferujemy działkę nr 684 o powierzchni 646 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy przy ul. Polnej 8. Nieruchomość posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł1 032 m² 1 354,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 961 700 zł8 462 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży grunt w dzielnicy Wielki Kack - rejon kacze buki. Teren o łącznej pow. 8 462 m.kw. - obecnie jest to jedna działka, sprzedaż od osoby fizycznej. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł288 m² 3 732,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta w przygotowaniu Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł775 m² 1 548,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z aktualnymi Warunkami Zabudowy. Gdynia chylonia Dzielnica z wyjątkowymi walorami: doskonale skomunikowana z Centrum (ul. Morska, janka.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 288 m² 437,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gdynia Wielki Kack o pow. 2280m2 przy Obwodnicy S6 na osiedlu mieszkaniowym Fikakowo. Działka granicy bezpośrednio z drogą ekspresową S6, co może korzystnie wpływać na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Myśliwka

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 359 000 zł2 265 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Gdynia, chwarzno-Wiczlino Powierzchnia działki: 2265 m Lokalizacja: ul. Bernarda Myśliwka, gdynia - dzielnica Chwarzno-Wiczlino Numer działki: 3777 Parametry i uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł382 m² 1 505,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: ta działka na Małym Kacku w Gdyni znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji - Gdynia Grabówek! lokalizacja: nieruchomość położona jest na jednej z prężnie rozwijających się dzielnicy Gdynia Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

8 896 zł2 780 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy zjeździe przy głównej trasie S6 w Gdyni na Wielkim kacku/kaczych Bukach. Działka o pow.2780m2. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

13 016 500 zł18 595 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kupujący nie płaci prowiji Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł312 m² 1 490,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość nie jest objęta mpzp. W planie ogólnym nieruchomość znajduje się w obszarze uzupełnienia zabudowy. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą).W kształcie.