dowolna

Działki Gdynia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Trójmieście

199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 ogłoszeń

6 541 zł4 270 m² 1,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem najmu jest nieruchomość usytuowana w Gdyni przy ul. Architektów, na działkach nr 1102, obręb 0022 Orłowo oraz nr 3250, obręb 0022 Orłowo, będących w wieczystym użytkowaniu pkp.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł1 162 m² 2 341 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Mały Kack to jedna z bardziej poszukiwanych dzielnic w Gdyni, spokojna okolica, blisko komunikacja miejska z szybkim dostępem do centrum Gdyni, trójmiejskiej Obwodnicy, niska.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł2 159 m² 750,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do zakupu działkę budowlaną pięknie położoną obok ściany lasu w Gdyni, dzielnica Wiczlino. Działka ma powierzchnię 2159 m.kw. i położona jest przy ul. Szymańskiego, ale ma.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł570 m² 635,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow.570m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 000 zł602 m² 9 136,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z widokiem na morze z projektem domu położona w najbardziej pożądanej lokalizacji w Gdyni. Najważniejsze atuty: - działka z mpzp - możliwość budowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł526 m² 188,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży udziałów w działce rolnej położonej w Gdyni przy ulicy Płk Stanisława Dąbka (dzielnica Obłuże). Możecie Państwo w niskiej cenie, dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł12 653 m² 790,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł8 372 m² 955,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł1 105 m² 968,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Unikatowa działka budowlana W gdyni To miejsce, w którym powstają domy, które opowiadają historie o komforcie, bezpieczeństwie i życiu na własnych zasadach. UL. Wagnera | 1105.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł1 440 m² 0,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działka do wynajęcia w Gdyni na Wiczlinie na ul.Łanowej. Na działce stoją kontenery. Działka o pow.1440m2. Działka jest płaska. Media:woda, prąd w drodze. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł1 180 m² 12 288,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem z widokiem na morze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 383 600 zł1 153 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1153m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł351 m² 2 706,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przygotowana działka pod zabudowę domu typu bliźniak do już istniejącej zabudowy. Zalety prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, szkół czy.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł920 m² 869,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buki tuż przy lesie z pozwoleniem na budowę. Charakterystyka: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł8 001 m² 219,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 526 m² 2 293,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 688 050 zł2 597 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone i nasłonecznione dwie działki z widokiem na dolinę. Nieruchomości usytuowane w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 700 zł1 362 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 1362m.kw. zlokalizowana na Leśnej Polanie w Gdyni Dąbrowie. Działka płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta, porośnięta samosiejkami, przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 234 m² 335,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 2234 m2, otoczona lasem, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 859 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł969 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze atuty: bliskość do lasu, spokojna okolica działka dobrze nasłoneczniona, ładny widok ciche, spokojne miejsce, z dużą ilością zieleni wokół Lokalizacja i komunikacja: gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 600 zł3 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł722 m² 1 038,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana o powierzchni 722 m przy ul. bł. ks. kmdr. ppor. Władysława Miegonia w Gdyni Oksywiu. Tylko 450 metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej! Idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł2 122 m² 539,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w obrębie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego nr planu 1901 - oznaczenie 06 mn1-R. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną rezydencjalną.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł753 m² 8 432,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę zabudowaną narożną, czterokondygnacyjną kamienicą z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Na pozostałej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 600 zł868 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 868m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł722 m² 1 038,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 722 m , położona w Gdyni, dzielnica Oksywie, przy ul. Miegonia. Działka o numerze 1895, obręb 0021 - oksywie. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł485 m² 1 812,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną nieruchomość: na sprzedaż działka o powierzchni 485 m2, która zgodnie z planem ogólnym miasta Gdyni będzie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł1 318 m² 652,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino Działka o powierzchni 1318 m przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, położona w urokliwym miejscu, otoczona zielenią. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 488 800 zł3 660 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 3 660 m Działka nr 4943/4 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

169 000 zł3 900 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: -dobry dojazd do obwodnicy, -cisza i spokój, -infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższej okolicy, -sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł550 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna lokalizacja dogodny kształt działki szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł998 m² 900,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wielki Kack to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - spokojna i zielona, a jednocześnie doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. To miejsce, w którym można cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 071 m² 1 073,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 443 000 zł9 620 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka inwestycyjna - Pogórze, gmina Kosakowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł693 m² 1 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. Mpzp: uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł1 121 m² 770,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Dąbrowa. Działka budowlana! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn1,U - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, zabudowa usługowa. Zasady kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł902 m² 698,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł899 m² 3 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż znakomicie zlokalizowanadziałka budowlana o pow. 899 m2 pod budownictwo wielorodzinne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł351 m² 27 065,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka zabudowana domem do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Działka znajduję się nad samym morzem. Nieruchomość jest wykreślona z rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł2 240 m² 379,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Idealne pod dom jednorodzinny     działek.