Działka budowlana, ul. Łanowa
Łanowa, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie
- 993 000 zł
- 1 176 m²
- 844,39 zł/m²
Paweł Malottke
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Łanowa
Łanowa, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Działka budowlana, ul. Łanowa
Zaktualizowane: 10 maja 2026
993 000 zł 1 176 m² 844,39 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 993 000 zł (844,39 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 176 m²
- kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 24m
- Media: prąd, woda, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Margo Nieruchomości Sp. z o. o., zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: MO04146
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego K&L .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu 1901 - teren 08MN1-R.Intensywność zabudowy 0,35.Wysokość zabudowy do 9 m - do 1 kondygnacji nadziemnej plus 1 kondygnacja w poddaszu użytkowym.Szerokość elewacji frontowej 16 m. Powierzchnia zabudowy 0,25 powierzchni budowlanej - nie więcej niż 200m.Powierzchnia biologicznie czynna min. 60 %. (...)