dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

520 ogłoszeń

1 699 000 zł67,13 m² 25 309,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: doskonała lokalizacja Gdynia Śródmieście, propozycja idealna zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja: inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł79,58 m² 18 723,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja Westate prezentuje mieszkanie z dużym ogrodem, położone w spokojnym otoczeniu, z gotowym i starannie wykończonym wnętrzem. Lokal o powierzchni 79,58 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł64 m² 13 203,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Doskonałe dla inwestora - 10 min do plaży - 10 min skm Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z balkonem, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok., umeblowane mieszkanie w Orłowie blisko CH KLIF. Do wynajęcia jest duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Olchowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

380 000 zł37 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł36,01 m² 10 552,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W biurze magic house nieruchomości Mieszkanie dostępne od zaraz! Witam serdecznie, oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 36.01m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł49 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł51,19 m² 11 037,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - trzypokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 085 460 zł100,42 m² 40 683,73 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 922 zł46,10 m² 18 197,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł137 m² 10 145,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę z widokiem na morze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88 m² 17 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony | apartament premium | 4 pokoje | ogród Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł74,44 m² 11 337,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 74,44 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł79,10 m² 9 102,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 72,70m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Gdyni przy ulicy Morskiej. W sąsiedztwie Uniwersytetu Morskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dogodne dla 6-ciu osób. Piętro domu o pow.70m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 000 zł35 m² 10 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł71 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Gdyni Orłowie, przy Alei Zwycięstwa. Lokal idealny zarówno dla pary, jak i osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 43 m Mam do zaoferowania słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,70 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 302 zł37,46 m² 11 353,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. W ofercie 2 pok. mieszkanie w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. Obok przystanek autobusowy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,23 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 594 zł40,74 m² 21 394,06 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56,35 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji z 2019r., deweloper BMC. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony apartament Z ogrodem | gotowy do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 030 zł55,73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,73 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.