dowolna

Mieszkania Gdynia Pogórze

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Romanowskiego 18b. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,55 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne, nowe i przytulne mieszkanie do wynajęcia od zaraz, blisko Zatoki Puckiej. Mieszkanie o powierzchni 43,55m2 składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,60 m² 8 974,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta - 3 pokoje w Gdyni Pogórze! Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2, które zachwyca funkcjonalnym układem i przytulnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

789 600 zł65,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

619 000 zł60,01 m² 10 314,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej i rodzinnej części Gdyni - Pogórzu Górnym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48,55 m² 13 182,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie z tarasem i ogrodem 80 m2. Pogórze z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,23 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł77,18 m² 14 239,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny, 4-pokojowy Apartament z pokojem kąpielowym oraz sauną w Stylu Hampton z rozpościerającym się pięknym widokiem na ogród oraz oczko wodne Osiedle Ogrody Tesoro Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł71 m² 19 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! W ofercie wynajmu trzypokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Mieszkanie idealne dla rodziny bądź studentów każdy pokój oddzielny! Cena 2600 zł Metraż 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

886 582 zł62,33 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z ekspozycją wschodnio-zachodnią. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł200 m² 3,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

700zł netto to cena za miesiąc od osoby już ze wszystkimi opłatami! Obiekt nawet na 28 osoby dla pracowników, studentów czy firm i obcokrajowców o powierzchni ok 200m2 w Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,40 m² 9 007,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: -winda - cicha i spokojna okolica, - w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, - doskonale skomunikowane, - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2, zlokalizowane na IV, ostatnim piętrze w bloku w Gdyni Pogórze. Nieruchomość idealna dla większych rodzin, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,62 m² 10 966,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: tu niczego nie zabraknie. Pogórze to "miasto w mieście". Mieszkając tutaj, zyskujesz dostęp do infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się: biedronka, Lidl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony apartament Z ogrodem | gotowy do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie + garaż tylko U nas - wygodne drugie piętro - dostępne od ręki - budynek po termomodernizacji - spokojna okolica - doskonale skomunikowane - pełna infrastruktura handlowo-usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

995 000 zł95,81 m² 10 385,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwu poziomowe podzielona na 2 mniejsze mieszkania każde Z osobnym wejściem. Idealne na wynajem lub dla dużej rodziny Z dorosłym dzieckiem lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy apartament z widokiem na Zatokę - Gdynia Pogórze, pogórze osiedle Beauforta. Do wynajęcia nowoczesny, kompletnie nowy apartament o powierzchni 42,5 m2, położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,99 m² 13 063,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Signum w Gdyni Pogórzu. Lokal o powierzchni 64,99 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,50 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Lokal znajduje się w budynku z 1991 roku, stan.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł56,50 m² 12 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta premium | ogrody tesoro mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m z imponującym ogrodem aż 290 m - w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

566 100 zł62,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zamiana lub sprzedaż. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego z miejscem postojowym zewnętrznym na ogrodzony terenie, położonym w Gdyni Pogórzu. W pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł98 m² 7 234,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Żeliwnej w Gdynia. Lokal o powierzchni ok. 98 m znajduje się na 11. piętrze, co zapewnia dobrą ekspozycję oraz widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m2(całkowita powierzchnia 115.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,13 m² 12 445,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: osiedle Euro Styl gotowe do wprowadzenia wysoki standard wykończenia 5km do obwodnica Trójmiasta 5km do plaży 700m do przystanku autobusowego 13 minut piechotą do Biedronki i do Lidla 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki. Atuty nieruchomości: zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Gdynia Pogórze | 36,37 m | Balkon | miejsce postojowe w hali garażowej + komórka Kupujący nie płaci podatku pcc, sprzedający wystawia fakturę vat (podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,90 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 62,9 m Gdynia Pogórze Dolne, 2. piętro, duży balkon, wolne od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

521 510 zł43,10 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze mieszkanie ? Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2, gdynia Pogórze Górne ul. Paderewskiego 46 Oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze I Gdynia | balkon | piwnica | Jednym z kluczowych atutów tego mieszkania jest widok z 7. piętra, obejmujący panoramę Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Ogrody Tesoro - prestiżowe, spokojne miejsce, 10 minut od Gdyni, w pobliżu Zatoki Puckiej i plaż. Na sprzedaż przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 66 m z.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż , do remontu. Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty z 1984 roku.