dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Unruga

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku przy ul. Unruga w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w trakcie generalnego remontu, które już wkrótce będzie gotowe do zamieszkania. Lokal zostanie wykończony w spójnym, nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

479 000 zł45,60 m² 10 504,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w pepper house wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W gdyni - obłuże | słoneczne | gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,90 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 62,9 m Gdynia Pogórze Dolne, 2. piętro, duży balkon, wolne od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia obłuże ul. Unruga opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,50 m² 11 075,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł45,70 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - budynek pod lasem - Gdynia Obłuże! lokal - składa się z trzech oddzielnych pokoi (z salonu wyjście na balkon od strony południowo-zachodniej), na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia Funkcjonalny układ, 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni, w dzielnicy Obłuże. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1994 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł45,60 m² 9 495,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ pomieszczeń - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,17 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni ul. Unruga 43d Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Dobrze skomunikowane osiedle, tuż obok przystanek autobusowy, estakada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,40 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39 m² 10 743,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie + garaż tylko U nas - wygodne drugie piętro - dostępne od ręki - budynek po termomodernizacji - spokojna okolica - doskonale skomunikowane - pełna infrastruktura handlowo-usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Unruga w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój, powierzchnia mieszkania: 60.2m, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

449 000 zł46 m² 9 824,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania blisko centrum miasta i bardzo dobrze skomunikowane ? Ta oferta jest dla Ciebie Ogromnym atutem mieszkania jest położenie z uwagi na szybki dostęp do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia pogórze dolne! do wynajęcia bezczynszowa kawalerka Do wynajęcia bezczynszowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Leśne,Gdynia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

605 000 zł53 m² 11 415,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, stworzone dla małej rodziny 2 plus 1 Dla kogo? Mieszkanie jest wręcz idealne dla małej rodziny 2+1, a pies będzie tu równie szczęśliwy jak domownicy. Dużo światła, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul. Unruga Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

475 000 zł60 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Idealne dla rodziny, inwestora lub pod wynajem doskonała lokalizacja na obłużu! tylko U nas! nie płacisz prowizji! atuty: atrakcyjna lokalizacja Gdynia Obłuże, ul. Adm. Unruga, 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

499 000 zł52 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie na parterze - Gdynia Obłuże, ul. Unruga 90 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z 1973 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

475 000 zł60 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m , położone na 10 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Unruga 78 w Gdyni. Lokal po generalnym remoncie - wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Leśne,Gdynia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Top lux dla wymagającego klienta 2-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 45m2 w Gdyni na Obłużu. Apartament znajduję się w nowoczesnym budynku z 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Top lux dla wymagającego klienta 1-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 33m2 w Gdyni na Obłużu. Apartament znajduję się w nowoczesnym budynku z 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

385 000 zł53 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2, położone w czteropiętrowym budynku w dzielnicy Gdynia Obłuże , który został wybudowany w latach 70. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pogórze,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul.