Mieszkanie

Unruga, Obłuże, Gdynia, pomorskie

  • 548 000 zł
  • 60,20 m²
  • 9 102,99 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Płuciennik

Skontaktuj się

Mieszkanie

Unruga, Obłuże, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
13 kwietnia 2026

548 000 zł

60,20 m²

9 102,99 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026

548 000 zł 60,20 m² 9 102,99 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 548 000 zł (9 102,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 60,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica 4 m²
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Unruga w Gdyni.

Dane nieruchomości:
pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne WC, przedpokój,
powierzchnia mieszkania: 60.2m,
stan nieruchomości: dobry - gotowy do wprowadzenia,
2 piętro w 4 piętrowym budynku,
przynależna piwnica o powierzchni ok. 4 m,
ogrzewanie miejskie,
okna PCV,
dostępne od zaraz szybki termin wydania. (...)

Agent

Dawid Płuciennik

888 359...

888 359 593

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość