Mieszkanie, ul. Unruga

Unruga, Obłuże, Gdynia, pomorskie

  • 419 000 zł
  • 39 m²
  • 10 743,59 zł/m²

Zdjęcie

Karol Maszota

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Unruga

Unruga, Obłuże, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

419 000 zł

39 m²

10 743,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Unruga

Zaktualizowane: 10 maja 2026

419 000 zł 39 m² 10 743,59 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1974
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1974

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (10 743,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1974 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 2 m²
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ORFIN Nieruchomości, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: OR017206

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni-Obłuże.W bliskiej okolicy pełna infrastruktura handlowo usługowa, szkoły oraz przedszkole.

Odległość do przystanku autobusowego około 2 minut, co zapewnia łatwy dostęp do różnych części miasta. (...)

Agent

Karol Maszota

506 385...

506 385 659

58 620 01 90

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Maszota

506 385...

506 385 659

58 620 01 90

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.