dowolna

Mieszkania Gdynia Pogórze

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia Funkcjonalny układ, 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,13 m² 12 653,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z ogrodem - Pogórze, osiedle Morskie Lokalizacja: kameralne Osiedle Morskie - tylko 8 km od centrum Gdyni, 6 km od morza Blisko znanych plaż: rewa, mechelinki, babie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i elegancki apartament na prywatnym osiedlu Ogrody Tesoro Zapraszamy do zapoznania się z trzypokojowym apartamentem o powierzchni 72 m , z prywatnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,10 m² 10 611,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z pięknym widokiem na las, położone w Gdyni Pogórze przy ul. Żeliwnej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 znajdujące się w Gdyni Pogórze. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

815 000 zł62,88 m² 12 961,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa Oferta wyłącznie w Pepper House! Komfortowy apartament 3-pokojowy | 62,88 m | Gdynia Pogórze | Nowoczesne osiedle z 2019 r. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł56,46 m² 13 425,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Widok na morze | Stan deweloperski | Prestiżowe Ogrody Tesoro | Pogórze, gdynia grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł62,40 m² 8 621,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, na 1 piętrze czterokondygnacyjnego budynku, blisko terenów zielonych. Do mieszkania przynależy duża ponad 5 m2 piwnica. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł71,11 m² 11 629,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zdecydowanie nietuzinkowa oferta budownictwo bezpośrednio graniczące z lasem to lokalizacja, której nie zastąpi żaden park miejski. Blok z 2009 roku, zadbany, w cichej okolicy. Rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o wielkości 72 m2, którego widok rozpościera się park oraz oczko wodne, usytuowanego na wyjątkowym osiedlu Ogrody Tesoro. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 11. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,44 m² 13 945,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego na Pogórzu, o powierzchni 39,44m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (63 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz las - Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzą: - osobna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów Funkcjonalny układ - 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze, ul. Porębskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31,70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację jednopokojowego mieszkania z ogródkiem położonego w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Śliwińskiego na Osiedlu Morskim. Warunki najmu Najem 2 100 zł, kaucja 3.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pogórze przy spokojnej ul. Porębskiego. Mieszkanie w trakcie remontu generalnego, wymieniona została cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł71 m² 18 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,40 m² 10 559,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, w zadbanym budynku wielopiętrowym. Świetne lokum dla młodej pary, singla lub singielki pracujących w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,60 m² 11 266,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość wybudowana w 1998 roku (prefabrykat żelbetowy 15 cm + styropian 8 cm + gazobeton 24 cm + tynk mineralny malowany).Blok 4-ro piętrowy. Położony bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł38,79 m² 14 024,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe 2 pokoje z ogrodem - przestrzeń, której naprawdę potrzebujesz. Są mieszkania i są miejsca, do których chce się wracać. To jest jedno z nich. Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to gotowa inwestycja zapewniająca stabilny przychód i atrakcyjny roi około 8,2% brutto rocznie. Cztery niezależne pokoje pozwalają na wynajem na długoterminowe umowy, każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł80 m² 21 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Grand Estates prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w Gdyni Pogórze.Ekskluzywne, czteropokojowemieszkanie położone na parterze budynku, z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie do wynajęcia w Gdyni na Pogórzu o pow. 45m2. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z 1996r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku przy ulicy żelaznej W Gdyni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł79,58 m² 18 723,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja Westate prezentuje mieszkanie z dużym ogrodem, położone w spokojnym otoczeniu, z gotowym i starannie wykończonym wnętrzem. Lokal o powierzchni 79,58 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88 m² 17 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony | apartament premium | 4 pokoje | ogród Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze Dolne,Gdynia

680 000 zł55 m² 12 274,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni- pogórze Dolne. Pięknie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,40 m , usytuowane na parterze w 10-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

750 000 zł72 m² 10 363,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Pogórze,Gdynia

531 531 zł44 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Morskie. W pełni wyposażone. Duży ogródek. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze Dolne,Gdynia

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:4/4