Mieszkanie, ul. Manganowa

Manganowa, Pogórze, Gdynia, pomorskie

  • 683 000 zł
  • 68,40 m²
  • 9 985,38 zł/m²

Zdjęcie

TREVO Nieruchomo...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Manganowa

Manganowa, Pogórze, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

683 000 zł

68,40 m²

9 985,38 zł/m²

Mieszkanie, ul. Manganowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

683 000 zł 68,40 m² 9 985,38 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 683 000 zł (9 985,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 68,40 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: TREVO Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: TN854092

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATUTY:
- Cicha i spokojna okolica,
- Duży balkon,
- Bliskość morza - zaledwie kilka minut jazdy samochodem,
- Monitoring,
- Dwustronna ekspozycja okien,
- Prywatny parking,
- Dostępne od zaraz.

MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,4 m2, położone na 2. piętrze budynku. Lokal posiada dwustronną ekspozycję okien, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz oraz komfort użytkowania przez cały dzień. (...)

Agent

TREVO Nieruchomości

791 350...

791 350 400

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

TREVO Nieruchomości

791 350...

791 350 400

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.