dowolna

Mieszkania Gdynia Pogórze

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie! Nieruchomość położona jest w szybko rozrastającej się dzielnicy Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - pokój (salon) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Pogórze Dolne,Gdynia

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Dolne. Inwestycja bardzo kameralna, w budynku znajdują się tylko 4 mieszkania o powierzchniach 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogórze,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu! Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 60 m2 usytuowany jest na parterze składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

640 000 zł63 m² 10 174,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opis nieruchomośći: 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,90 m2 położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynk wybudowanym w 1989 r. Lokal mieści się przy ulicy Romanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje | dobrze skomunikowane | Z ogródkiem | parter | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia się. W okolicy można znaleźć wszelkie udogodnienia. Do centrum Gdyni dystans do pokonania to około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 60m2. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek: budownictwo 1984r. Klatka schodowa zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pruszkowskiego

Pogórze Górne,Gdynia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Love at home prezentuje! Trzy pokojowe , przestronne mieszkanie w Gdyni. Cena 520 000 zł metraż 60 m2 Opiekun oferty tel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staniewicza

Pogórze Górne,Gdynia

2 500 zł56 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia ul. Staniewicza 11 3 pokoje z oddzielną jasną kuchnią Duża łazienka z wanną 55,9 m2 Piętro - 4/4 bez windy Duży balkon - nawet widać zatokę Piwnica Miejsca postojowe pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

529 000 zł56 m² 9 463,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,9 m usytuowane na II piętrze w IV piętrowym budynku w Gdyni Pogórze przy ulicy Romanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz. Szukamy najemcy na minimum rok. Jeśli szukasz mieszkania w stanie idealnym, nie wynajmowanego do tej pory to ofert dla Ciebie. Dla pełni komfortu w cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami, zlokalizowane na Pogórzu Górnym w Gdyni. Mieszkanie: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z dużym balkonem i piwnicą o pow. 8,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 000 zł40 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym w doskonale skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogórze,Gdynia

380 000 zł36 m² 10 468,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje | parter | piękna okolica | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajduje się zaplecze handlowo-usługowe m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze Górne,Gdynia

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, wspólna z jedną Panią łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

751 000 zł79 m² 9 506,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 78,41m 2 składa się z : 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym 25m 2 łazienki wraz z toaletą. Bardzo duży balkon 5, 7 m2 Dostępne jest również miejsce na auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, słoneczne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2022r. Osiedle Beauforta, niskich apartamentowców dewelopera Euro Styl. Gdynia Pogórze, ul. Ignacego Paderewskiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

530 000 zł56 m² 9 481,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 56 m2, znajdującego się na parterze budynku z 1993 roku, w dzielnicy Gdynia Pogórze, na ulicy Romanowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

539 000 zł56 m² 9 642,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

599 000 zł58 m² 10 379,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. 57,71m położony na pierwszym piętrze i poddaszu stylowej kamieniczki wybudowanej w 2020 roku zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie W dniach 26.08.2024-06.09.2024 przebywam na urlopie proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

519 000 zł39 m² 13 463 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie W dniach 26.08.2024-06.09.2024 przebywam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

899 000 zł64 m² 14 029,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,08m2 znajdujące się w prężenie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

629 000 zł62 m² 10 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

699 000 zł65 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie położone w malowniczej okolicy Pogórza, przy ulicy Czarnieckiego. Nie płacisz prowizji! budynek i osiedle: mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Pogórze Dolne,Gdynia

850 000 zł92 m² 9 209,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Gdyni przy ulicy Manganowej. Budynek I osiedle: mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszkowskiego

Pogórze,Gdynia

2 200 zł46 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 200 zł, kaucja 2 200 zł. Opłaty czynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pogórze przy ul. Porębskiego. Wysoki standard wykończenia. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Płk. Staniewicza (pogórze). W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogórze,Gdynia

400 000 zł45 m² 8 830,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy Państwu ustawne mieszkanie 2 pokojowe, położone w Gdyni, w dzielnicy Pogórze przy ul. Żelaznej, usytuowane na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie: dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Pogórze Górne,Gdynia

536 750 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Przestronne, 3 - pokojowe 56, 29 m 2 mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Żeromskiego (pogórze). Pomieszczenia: - przestronny salon, - pokój - sypialnia - duża oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

789 000 zł72 m² 10 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,Gdynia

509 700 zł64 m² 7 999,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | jasne | duży balkon | inwestycja | gdynia pogórze | lokalizacja:Nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Pogórze.Okolica cicha i spokojna. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia pogórze ul. Staniewicza opis: na sprzedaż oferujemy 3 - pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

759 000 zł67 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W mio casa! mieszkanie idealne dla rodzin W nowoczesnym budynku! komfortowe I przytulne Z przepięknym widokiem! Przestronne, bardzo funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 400 zł42 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

829 000 zł126 m² 6 579,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy dom w stanie deweloperskim ( 126 m2 ) z ogródkiem gotowy do urządzenia. Lokalizacja: zaciszna część nowego Pogórza. Nowopowstałe, zamknięte osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczny trzypokojowy apartament w Gdyni Pogórze przy ulicy Ignacego Jana Paderewskiego na Osiedlu Beauforta. Budynek Osiedle Beauforta tworzą kameralne budynki z jasną elewacją.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij