dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 ogłoszeń

Rynek pierwotny

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie znajduje się blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł89 m² 15 157,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni ok. 89 m , zaaranżowana jako trzy w pełni niezależne apartamenty, zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 776 zł44,30 m² 18 934 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,30 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na czwartym piętrze budynku zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł92,40 m² 21 634,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament z widokiem na Zatokę | Modern Tower | Gdynia Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 97 m | Przestronny ogród 105 m | Prywatna zieleń | Prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo | Bliskość morza | Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 882 zł69,13 m² 22 911,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Atuty: - prywatny parking na zamkniętym podwórzu z bramą wjazdową otwieraną na pilota - duży balkon wychodzący na podwórze - 10 minut spacerem do plaży - doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł80,20 m² 23 441,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament W sercu gdyni Materiały premium | Garaż podziemny | Gotowy do zamieszkania | Przestrzeń harmonijnie łącząca estetykę i funkcjonalność ***** inwestycja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł75 m² 11 453,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dla rodziny! Gotowe do wprowadzenia! 5 min spacerem do Szkoły Podstawowej 45! 2 min do Żłobka! 2 min do Przedszkola! 2 min spacerem do przystanku Trolejbusowego! lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32,15 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Oferta biura The House Nieruchomości. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m , usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 715 zł49,74 m² 11 112,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie 49,74 m z balkonem na 3. piętrze, w świetnie skomunikowanej części miasta z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut. Funkcjonalny układ obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Hot oferta! nowość! oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze, 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38 m² 15 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni - Grabówek, ul. gen. Orlicz-Dreszera Najważniejsze informacje: cena: 580 000 zł Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4/4 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 500 zł43,75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 43,75 m | narożny balkon | osobna kuchnia | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 840 zł50,75 m² 20 883,55 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,50 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Tylko u Nas! Dzięki temu możemy udostępnić Państwu dokładną lokalizację. Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 362 224 zł45,66 m² 29 834,08 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze, ul. Porębskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł82,62 m² 114,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna i zaskakująco przestronna kawalerka przy lesie - Gdynia Oksywie Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu samochodów usłyszysz szum drzew, a jednocześnie do przystanku zkm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 593 600 zł64 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł56,44 m² 38 979,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament w Orłowie z ogrodem oraz zimowym tarasem. Atuty: - przestronny ogród ponad 100 m2 - zaaranżowany taras zimowy - przynależne miejsce postojowe i komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 384 zł37,53 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,53 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 841 180 zł83,69 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie. To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł100 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny 100 m , w którym aktualnie funkcjonuje salon fryzjerski w samym sercu Gdyni - duży potencjał inwestycyjny! Szukasz przestrzeni w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aura orłowo - kompaktowy apartament na drugim piętrze Apartament 42 m | Balkon 7 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla singla lub pary | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90,14 m² 26 625,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł53,45 m² 11 917,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53,45 m , położonego na 4. piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na prezentację ciekawej nieruchomości przy ul. Rdestowej w Gdynii atuty: - ekspozycja południowo-zachodnia - oddzielona strefa sypialna od mieszkalnej - spora przestrzeń do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,90 m² 14 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,64 m² 17 269,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe świeżo wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z kameralnym ogródkiem, miejscem zewnętrznym i komórką lokatorską, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37 m² 10 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: część zdjęć przedstawia wizualizacje aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

3 955 000 zł113 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament W gdyni orłowo - unikalny styl & najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 800m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni 102 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a zarazem świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 140 zł25,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokoje | 25,31 m | balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.