dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dzień pokazowy 2026-05-16

563 000 zł48,90 m² 11 513,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2 -pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni - na osiedlu Fikakowo, w dzielnicy Wielki Kack, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł94 m² 15 202,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m , położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z poddaszem | Gdynia Wielki Kack | po remoncie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowym poddaszem, położone w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł141,10 m² 12 402,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m , położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

291 170 zł26,47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 956 zł29,91 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesna kawalerka w otoczeniu natury | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie oferujące wygodę i funkcjonalność. Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego - 47m2 Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie swobodny dojazd do centrum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 48,60 m | ogródek 21,32 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 900 zł32,59 m² 10 429,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | balkon 4,14 m | 1 piętro | 1 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. Mieszkanie znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,27 m² 10 608,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2 stronne ustawne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym Fikakowie, gdzie rodzinny z dziećmi w spokoju spędzają czas na centralnym boisku/placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 719 zł42,63 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,60 m² 14 012,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł55,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie składające się z 2 poziomów, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,50 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo jasnego i przytulnego mieszkania, położonego w spokojnej dzielnicy Gdynia Wielki Kack. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,80 m² 11 892,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż: przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe - Gdynia Fikakowo, - 95 m (pow. całkowita) Nowoczesna przestrzeń dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł106 m² 11 216,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Perełka na Fikakowie - Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 188 zł58,94 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są miejsca, które nie próbują imponować - one po prostu robią wrażenie od pierwszej chwili. 3 pokoje z ogrodem w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

828 000 zł64,14 m² 12 909,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem narożnym Zielona Laguna Wzgórze, gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,27 m² 10 608,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,27 m2, położone w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,60 m² 14 012,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem w hali w Gdyni przy ulicy Bieszczadzkiej na Wielkim Kacku Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,90 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie, położone w Gdyni, dzielnicy Wielki Kask zapewniającej bogatą infrastrukturę handlową i usługową, przystanki komunikacji miejskiej. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 507 zł34,67 m² 12 734,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł69 m² 10 507,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Słoneczne, kameralne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Doskonałe dla rodziny - świetnie skomunikowane - południowa ekspozycja. Mieszkanie: na sprzedaż ustawne, rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 750 zł35,17 m² 10 115,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (35,17 m - powierzchnia ścian 0,96 m = 34,21 m pow. użytkowa) na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 344 zł53,18 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne, rodzinne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne miejsce do życia Szukasz spokojnego, bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny, z wygodnym dostępem do natury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł69,87 m² 10 662,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do oglądania 3-pokojowego mieszkania położonego w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni Wielki Kack, przy ul. Witosławy. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł120 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 940 zł55,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł92,60 m² 11 555,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wielki Kack/ Żródło Marii. Lokalizacja umożliwia sprawną komunikację z pozostałymi dzielnicami Gdyni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,50 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, taras oraz piwnica i miejsce postojowe. Cały pakiet w cenie najmu. Spokojne miejsce do zamieszkania na skraju osiedla. Mieszkanie składa się z salonu , kuchni z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 464 zł27,08 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | ogródek 16,54 m | parter | 1 pokój z aneksem Lokale w cenach od 292 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wielki Kack,Gdynia

609 000 zł66,23 m² 9 195,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w Gdyni - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł56,76 m² 9 645,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (55,30 m pow. użytkowa + pow. ścian 1,46 m = 56,76 m ) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.