dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 ogłoszeń

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 przy ul. Pionierów Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Budynek i klatka schodowa bardzo zadbane. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł113,64 m² 12 935,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie | Apartament-loft | Powierzchnia użytkowa 113,64 m | 5 pokoi Potrzebujesz więcej miejsca? Posiadanie domu Cię przeraża, bo nie chcesz kosić trawnika, martwić się elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji dla kupującego! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja skm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 428 zł65,87 m² 10 451,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz balansu pomiędzy aktywnym miejskim życiem a wieczornym odpoczynkiem w spokojnym miejscu, które należy tylko do Ciebie? Może kochasz spacery po lesie, przejażdżki rowerowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta premium | ogrody tesoro mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m z imponującym ogrodem aż 290 m - w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny Loft z Tarasem Twoja Przestrzeń w Gdyni Chwarznie Szukasz wnętrza z charakterem, które wykracza poza schemat zwykłego mieszkania? Ten dwupoziomowy loft na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł93 m² 95,70 zł/m²

 

Piętro:20/36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 741 zł36,46 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł92,98 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o niepowtarzalnym charakterze, położony w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2017 roku. Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł49 m² 17 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na II piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70,13 m² 14 116,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! 70 m po generalnym remoncie | 3 pokoje | Gdynia Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,60 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% prowizji! mieszkanie 3 pokojowe dostępne od zaraz! lokalizacja Mieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 63m2, 2 pokoje z piwnicą, położone w Gdyni na Obłużu, blisko morza i plaży. Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 63m2 w Gdyni, ul. Pułkownika.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,13 m² 12 445,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: osiedle Euro Styl gotowe do wprowadzenia wysoki standard wykończenia 5km do obwodnica Trójmiasta 5km do plaży 700m do przystanku autobusowego 13 minut piechotą do Biedronki i do Lidla 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

535 400 zł51,91 m² 10 314,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. 3 pok. z ogródkiem w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 750 zł53,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,18 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdynia Witomino w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Najważniejsze atuty: - atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 470 zł70,89 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 71 m | Przestronny taras 28 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,30 m² 9 865,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego. To jest najtańsze 3 pokojowe mieszkanie na Karwinach w dniu publikacji. Jeśli nie lubisz gdy sąsiad zagląda do okien za to kochasz przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,21 m² 7 019,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Leszczynki, przy ulicy Modlińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 103 zł78,54 m² 10 887,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Żyj wygodnie w mieście 15-minutowym! Nowoczesne osiedle - pierwszy etap Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na nowym, wyjątkowym osiedlu, stworzonym zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł68,54 m² 14 590,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdynia Działki Leśne | Przestrzeń, światło i przedwojenny charakter! Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż metraż. To mieszkanie oferuje styl życia - harmonijnie łączący.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,40 m² 13 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Gdynia Karwiny Oferuję całkowicie odmienione, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, który właściciel przeprowadził w 2025 roku z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł57,12 m² 8 911,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zalety nieruchomośći: - mieszkanie do generalnego remontu, można zmieniać dowolnie układ ścian - parking ogólnodostępny przed budynkiem dla mieszkańców - przystanek skm Grabówek - 250m - łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,90 m² 12 532,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze I Gdynia | balkon | piwnica | Jednym z kluczowych atutów tego mieszkania jest widok z 7. piętra, obejmujący panoramę Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł53,50 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 53,5m2 z widokiem na miasto. Apartament znajduję się nowej inwestycji z 2019r., deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, do remontu, idealne pod inwestycję - możliwy zakup z podpisaną umową najmu! Miejsce parkingowe na podwórzu! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą! Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł35 m² 15 997,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - idealne pod inwestycję lub na start! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? A może marzy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł75,20 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,70 m² 11 626,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Mieszkania idealne nie istnieją!" - taka teoria krąży wśród tych, którzy nie widzieli jeszcze mojego lokalu na Dreszera. 3 pokoje z osobną kuchnią, łazienką, wc i dużym balkonem (ok.