Apartament, ul. Hryniewickiego
Hryniewickiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
- 3 270 000 zł
- 93,30 m²
- 35 048,23 zł/m²
Marcin Marczak
Skontaktuj się
Apartament, ul. Hryniewickiego
Hryniewickiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Apartament, ul. Hryniewickiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
3 270 000 zł 93,30 m² 35 048,23 zł/m²
29/34
3
2009
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
29/34Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 3 270 000 zł (35 048,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 93,30 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- okna: drewniane
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 29/34, jednopoziomowe
- Czynsz: 2 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: IN151602
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Hryniewickiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: morze
- W pobliżu: apteka, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.
Apartament z sercu Gdyni, tuż przy Marinie i z pięknym widokiem na miasto.
Lokalizacja
Śródmieście Gdyni to jedna z najbardziej pożądanych części miasta - serce Trójmiasta tętniące życiem przez cały rok. (...)
509 603...
509 603 060