dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 508 ogłoszeń

Rynek pierwotny

4 659 372 zł164,58 m² 28 310,68 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Widok na Zatokę. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewnia dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

599 000 zł55,92 m² 10 711,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł37 m² 17 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - wyłączność - klucze w biurze - polecamy! - doskonałe i spokojne położenie! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojna lokalizacja, blisko morza, skweru Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł34,50 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna i zaskakująco przestronna kawalerka przy lesie - Gdynia Oksywie Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu samochodów usłyszysz szum drzew, a jednocześnie do przystanku zkm.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł145 m² 28 958,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Unikatowy apartament w Orłowie na ostatnim piętrze o powierzchni 145m2 z widokiem na las Atuty:- Apartament 4-pokojowy w prestiżowej lokalizacji Gdynia Orłowo - 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dogodnej lokalizacji: gdynia, obłuże, ul. Płk. Stanisława Dąbka 167 B. Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, ale ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 512 zł65,39 m² 11 477,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie | 2 Piętro | Gdynia Cisowa opis nieruchomości : Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,39m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

535 400 zł51,91 m² 10 314,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. 3 pok. z ogródkiem w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,53 m² 8 256,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Gdynia Chylonia! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,53 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł91,29 m² 13 692,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal o powierzchni 91,29 mkw usytuowane na 1 piętrze podzielone na 2 mieszkania - dwupokojowe i trzypokojowe. Zlokalizowane w kameralnym budynku trzypiętrowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł54,85 m² 12 196,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe spółdzielczo - własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,85 m2 mieści się na drugim piętrze w cichej i zielonej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,90 m² 12 532,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 741 zł36,46 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz balansu pomiędzy aktywnym miejskim życiem a wieczornym odpoczynkiem w spokojnym miejscu, które należy tylko do Ciebie? Może kochasz spacery po lesie, przejażdżki rowerowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

514 859 zł50,18 m² 10 260,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł80,20 m² 23 441,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament W sercu gdyni Materiały premium | Garaż podziemny | Gotowy do zamieszkania | Przestrzeń harmonijnie łącząca estetykę i funkcjonalność ***** inwestycja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku z widokiem bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo mieszkanie 85,16 m taras 14,30 m 3 pokoje 2 garderoby standard premium Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł54,30 m² 20 994,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż eleganckie, narożne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m , położone na 5 piętrze w 8-piętrowym budynku w inwestycji Altus dewelopera Invest Komfort. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Westate Gdańsk prezentuje wyjątkowy dwupoziomowy apartament | Kamienna Góra | Gdynia Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 690 000 zł107 m² 34 485,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z tarasem i ogrodem o powierzchni 107 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie Inwestycja Premium powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości Z potencjałem inwestycyjnym W orłowie? To idealna oferta dla Ciebie! atuty: - bezczynszowe mieszkania - prestiżowa i spokojna lokalizacja - Gdynia Orłowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł16,60 m² 18 072,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz pewnej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż świetnie zlokalizowana mikrokawalerka, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 785 zł34,21 m² 10 400,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,18 m² 12 591,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna kawalerka z balkonem i pralnią/garderobą | Gdynia chylonia/cisowa | 1. piętro Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 585 zł55,77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 2 piętrze przy ul. Narcyzowej w Gdyni Witomino. W skład nieruchomości wchodzą: - salon:.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł55,45 m² 16 230,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Cena 899.990 zł obowiązuje tylko do końca marca w ramach promocji. Najlepszym momentem na zakup takich obiektów jest właśnie okres przed sezonem,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,18 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 70,18 m2 Mieszkanie idealne za równo dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 750 zł58,46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - komfort oraz przestrzeń Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, świeże powietrze i spokojną, zieloną przestrzeń wokół. A po południu szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł94 m² 15 946,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

!Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego apartamentu do własnej aranżacji w stanie deweloperskim, położonego w najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł48,47 m² 13 884,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - dobra lokalizacja serce dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - solidna gdyńska kamienica z odnowioną elewacją - idealne pod inwestycję (wynajem długo-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 383 zł76,97 m² 10 580,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,34 m² 9 710,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do remontu 46,34 mkw Gdynia Pustki Cisowskie Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej części miasta Gdynia, przy ul. Czeremchowej. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości.