dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 509 ogłoszeń

479 000 zł45,60 m² 10 504,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w pepper house wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W gdyni - obłuże | słoneczne | gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,53 m² 11 798,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

468 900 zł39,27 m² 11 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

940 000 zł99,50 m² 9 447,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie na parterze gotowe do wydania od zaraz możliwość prowadzenia biura lub innej działalności gospodarczej duży taras z wyjściem na ogólnodostępny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

656 000 zł32,70 m² 20 061,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zaledwie 5 minut do plaży w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł96,96 m² 23 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,83 m² 17 744,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: kameralny budynek o wyjątkowej architekturze i historii - inwestycja w miejscu dawnego Kina Marynarz Doskonała lokalizacja - Gdynia Obłuże, dogodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,02 m² 10 183,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł80,34 m² 14 749,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gdynia | Gotowiec inwestycyjny | 3 mikroapartamenty | najem w trakcie | wysoka rentowność w cenie 2 miejsca parkingowe w hali garażowej! Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 656 zł36,89 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 36,89 m | ogródek 15,83 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł109,72 m² 17 043,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowo zlokalizowane mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul. Jodłowa. Przestronne, bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 109,72m , położone w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 000 zł85 m² 47 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 017 zł40,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Gdyni - na Działkach Leśnych, gwarantującej bliskość życia miejskiego i terenów zielonych! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,14 m2 w komfortowym rozkładzie pomieszczeń, loggia 5,55 m2 +1,26 m2 Nieruchomość zlokalizowana na ósmym piętrze budynku w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł124 m² 28 225,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Penthouse Z panoramicznym widokiem na morze Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort Prezentowany apartament to absolutny unikat.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł103,50 m² 25 120,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Elegancki loft W śródmieściu gdyni Żeromskiego 7 | loft | Wysoki standard | Ścisłe Śródmieście | Blisko morza, plaży ***** opis inwestycji: nowa, ukończona inwestycja "żeromskiego 7".

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł25,70 m² 13 035,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, 4-pokojowy apartament o pow. 114,34m2 z tarasem, miejscem w hali oraz komórką lokatorską w Gdyni Śródmieście. Apartament mieści się na 2-piętrze w najnowszej (2023r.).

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku przy ul. Unruga w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł79,10 m² 24 007 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: - nowoczesny niski apartamentowiec - według projektu Studia Degutis - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 tarasy, 1 z pięknym widokiem na prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,90 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 62,9 m Gdynia Pogórze Dolne, 2. piętro, duży balkon, wolne od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38 m² 15 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni - Grabówek, ul. gen. Orlicz-Dreszera Najważniejsze informacje: cena: 580 000 zł Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4/4 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90,61 m² 19 854,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł116,40 m² 11 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze w budynku szeregowym usługowo-mieszkalnym w doskonałej lokalizacji centrum Gdyni Chyloni ulica Kartuska. Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł96,96 m² 19 080,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępność: także weekendy i wieczory Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem pod klucz w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł44 m² 31 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35,05 m² 13 380,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdynia Leszczynki Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają świeżo wykończonego, kompaktowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno Wiczlino 2 pokoje | 51,19 m | Balkon 4,5 m | I piętro Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,19 m to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,10 m² 12 199,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą atrakcyjnie położonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 968 zł65,05 m² 24 288,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 625 zł64,24 m² 13 101,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m2 przy ul. Wiejskiej (gdynia Leszczynki). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem francuskim, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł55,74 m² 18 478,65 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 049 zł31,35 m² 27 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł114,34 m² 19 678,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł139,65 m² 30 791,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Unikalny apartament W gdyni orłowo najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.