Mieszkanie, ul. Modrzewiowa
Modrzewiowa, Pustki Cisowskie, Gdynia, pomorskie
- 629 000 zł
- 64 m²
- 9 828,13 zł/m²
Magdalena Olczak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Modrzewiowa
Modrzewiowa, Pustki Cisowskie, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Modrzewiowa
Zaktualizowane: 21 maja 2026
629 000 zł 64 m² 9 828,13 zł/m²
parter/6
3
2004
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2004Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 629 000 zł (9 828,13 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: czerwiec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Czynsz: 950 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Navigat Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: NN597086
Lokalizacja
- Adres: Modrzewiowa, Pustki Cisowskie, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdyni - Pustkach Cisowskich. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć szybki dojazd do centrum Gdyni i Obwodnicy Trójmiasta.
Mieszkanie jest dobrze doświetlone, ustawne i gotowe do zamieszkania. Dużym atutem jest cicha okolica oraz bliskość lasów i terenów spacerowych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. (...)
608 430...
608 430 630