dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 508 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 504 526 zł75,10 m² 20 033,64 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,10 m , położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

886 582 zł62,33 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z ekspozycją wschodnio-zachodnią. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł148 m² 28 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament W eleganckiej willi przy bulwarze nadmorskim W gdyni Przestronne wnętrza | Widok na Zatokę | Wysoka jakość wykończenia | Kameralna willa | Hala garażowa ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł40,67 m² 14 629,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,80 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na wysokim parterze. Lokal posiada bardzo ustawny, wygodny układ pomieszczeń, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 000 zł51,19 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie przy lesie - cisza, natura i komfort życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, świeże powietrze i zieleń dosłownie na wyciągnięcie ręki. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

789 500 zł55 m² 14 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł95,86 m² 7 813 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Uwaga zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonu Mieszkanie bezczynszowe 95,86 m z balkonem - Gdynia, ul. Krawiecka Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

686 913 zł63,44 m² 10 827,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 63,44 m Balkon: 2 x 4,5 m Układ: salon z kuchnią, sypialnia i 2 pokoje Piętro: 1 Planowane oddanie: IV-V.2026r OSTATNIE 4 POKOJE (w tej inwestycji) KRÓTKI OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe jasne mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni w sąsiedztwie z Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna W biurze nieruchomośći pepper house! Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko skm, w dzielnicy Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estete. Komfort, funkcjonalność I własna przestrzeń na zewnątrz Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Witomino, ul. Graniczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które od pierwszych chwil daje poczucie ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł110 m² 18 173 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

110 m Z ogrodem przy lesie | gdynia działki leśne | 3 sypialnie | 2 tarasy | wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż przestronny, 110-metrowy apartament z prywatnym ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,78 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - funkcjonalny układ pomieszczeń - Osobna kuchnia - Mieszkanie po generalnym remoncie - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty - Unikatowa lokalizacja - bezpośredni widok na marinę jachtową i morze - blisko plaży i centrum miasta Opis Komfortowy apartament znajduje się na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 610 zł27,26 m² 14 989,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Lokale w cenach od 408 465 pln do 1 138 607 pln brutto, o powierzchniach od 28,17 m do 83,11 m . Zapytaj o ofertę w sprzedaży dostępnych mamy ponad 120 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

587 991 zł52,15 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,15 m2, położone na 3. piętrze kameralnego budynku w inwestycji w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,47 m² 21 039,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w spokojnej i cichej dzielnicy Gdyni - Mały Kack przy ul. Druskiennickiej! Bogata infrastruktura i świetnie rozwinięta komunikacja miejska - atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,40 m² 10 437,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdyni- karwiny ulica Tuwima, otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł48,30 m² 33 105,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; kameralne osiedle strzeżone z 18 budynkami (po 6 apartamentów w każdym); wysokość pomieszczeń 290 cm; duży, 16-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 904 zł69,48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż , do remontu. Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty z 1984 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 170 000 zł70 m² 16 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

889 999 zł104,80 m² 8 492,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie,położone w trzypiętrowym bloku, na zielonym, kameralnym i zadbanym osiedlu Zielony Zakątek. Budynek z 2003 roku, odnowiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,73 m² 11 947,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 znajdujące się w doskonałej części Gdyni - Gdynia Chylonia. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe na Pogórzu Górnym- parter lub wyższe piętra w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,08 m² 13 929,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie jednopokojowe, gdynia, wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Wyspiańskiego 23. Kawalerka o powierzchni ok. 28m2 (30,08m2 wraz z pomieszczeniem piwnicznym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kawalerka.