Mieszkanie, ul. Jantarowa
Jantarowa, Obłuże, Gdynia, pomorskie
- 869 000 zł
- 69 m²
- 12 594,20 zł/m²
Mateusz Wojciech...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jantarowa
Jantarowa, Obłuże, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jantarowa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
869 000 zł 69 m² 12 594,20 zł/m²
parter/6
3
2011
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2011Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 869 000 zł (12 594,20 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 69 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (80 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: MW Sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: P104835
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jantarowa, Obłuże, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWY LOKAL MIESZKALNY W GDYNI NA ULICY JANTAROWEJ 20 Z OBSZERNYM TARASEM
MIESZKANIE:
Na sprzedaż Apartament zlokalizowany na wysokości III kondygnacji w budynku z 2011 roku z windą i halą garażową.
Lokal mieszkalny o powierzchni 68,70 m2 składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na obszerny 80 metrowy taras, 2 łazienek i 2 sypialni.
Lokal jasny, ciepły i zadbany. (...)
509 460...
509 460 976
509 460 976