dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Gdynia

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z ogromnym potencjałem nieruchomość na sprzedaż w Gdyni na Małym Kacku. W skład oferty wchodzi: dom wolnostojący trzykondygnacyjny o pow. 290m2 z zieloną działką o pow.812m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł3 412 m² 1 436,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona w Gdyni, w doskonałej lokalizacji, na skrzyżowaniu Estakady Kwiatkowskiego oraz ul. Hutniczej, co zapewnia doskonałą widoczność i dostępność dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 440 000 zł19 840 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Wiczlino. Działka inwestycyjna, wielofunkcyjna! Dla działki uchwalono następujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego: uchwałą Nr XXVI/549/12 Rady Miasta Gdyni z dnia 19 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Trójmieście - Gdyni Kamiennej Górze. To unikalna oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 300 000 zł1 103 m² 5 711,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam Państwa Serdecznie! Oferuję na sprzedaż działkę położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji w Trójmieście - w Gdyni Kamiennej Górze, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł644 m² 2 453,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdynia Orłowo ul. Żmudzka - to jedna z niewielu dostępnych na rynku lokalizacji w tej części miasta. Działka o powierzchni 644 m2 jest ogrodzona, uzbrojona, jest kanalizacja, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jedyna taka w Trójmieście! Top działka o pow.1103m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Działka znajduję się nad samym morzem. Na działce istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 288 m² 437,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gdynia Wielki Kack o pow. 2280m2 przy Obwodnicy S6 na osiedlu mieszkaniowym Fikakowo. Działka granicy bezpośrednio z drogą ekspresową S6, co może korzystnie wpływać na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł569 m² 1 333,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana położona w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł1 180 m² 12 288,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem z widokiem na morze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł711 m² 3 094,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 711 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł288 m² 3 732,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta w przygotowaniu Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł20 334 m² 98,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka położona w Gdyni - dzielnica Chylonia.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł288 m² 3 732,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł646 m² 2 461,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Polnej Oferujemy działkę nr 684 o powierzchni 646 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy przy ul. Polnej 8. Nieruchomość posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

599 000 zł579 m² 1 034,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.579m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji Demptowa. Na działkę były wydane warunki zabudowy, jednak wygasły z powodu braku rozpoczęcia budowy. Przewidziana zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł615 m² 2 276,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Małym Kacku, porośnięta trawą oraz pięknym dorodnym drzewem orzechowym. Na działce jest budynek gospodarczy do wyburzenia lub własnej adaptacji. Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł1 162 m² 2 341 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Mały Kack to jedna z bardziej poszukiwanych dzielnic w Gdyni, spokojna okolica, blisko komunikacja miejska z szybkim dostępem do centrum Gdyni, trójmiejskiej Obwodnicy, niska.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji - Gdynia Grabówek! lokalizacja: nieruchomość położona jest na jednej z prężnie rozwijających się dzielnicy Gdynia Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł25 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 25 000 m2 w Gdyni Cisowej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka leży na terenie oznaczonym symbolem ze - Zieleń ekologiczno -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł594 m² 1 345,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł300 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy blisko głównej ulicy Morskiej w Gdyni na Chyloni tuż obok stacji benzynowej. Działka o pow.300m2 zabudowana halą o pow.100m2. W hali kanał.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł753 m² 1 088,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka, blisko osiedla, sklepów i marketów! Chwarznieńska Gdynia. Cena do rozmowy! Lokalizacja: działka znajduję się niedaleko dużego osiedla, bardzo blisko sklepów min Lidl oraz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł414 m² 990,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 414 m, położona przy ul. Demptowskiej Opis działki: - powierzchnia: 414 m - Działka płaska, - media: prąd, gaz, woda - w drodze, - dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna działka z potencjałem widoku na morze - Kamienna Góra, gdynia. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej, niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta W love at home. Z naszym biurem bezpieczna transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 500 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy głównej trasie tuż przy Obwodnicy w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie. Działka o pow.3500m2. Działka jest płaska, ogrodzona z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł967 m² 6 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa, nietuzinkowa oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł547 m² 1 691,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod zabudowę bliźniaczą - Gdynia Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczym osiedlu Bernadowo. W sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł14 166 m² 529,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14 166 m2, tuż przy nowym odcinku trasy S6. Lokalizacja: działki znajdują się tuż przy Trasie Kaszubskiej czyli nowej nitce drogi.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 000 zł7 920 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, w którym Twój kapitał może realnie pracować? Ta działka to idealna propozycja dla inwestora lub przedsiębiorcy planującego działalność hurtową, magazynową, logistyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł1 000 m² 2 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z potencjałem - Gdynia Witomino | pum 600 m Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1000 m położona w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 990 m² 1 672,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, przy głównej drodze. Świetna rozpoznawalność miejsca wśród mieszkańców i widoczność. Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł469 m² 3 407,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z gotowym projektem zabudowy w top lokalizacji- gdynia Orłowo. Działka budowlana o pow.469m2 z projektem i zgłoszeniem na budowę. Projekt budowlany wykonany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

8 896 zł2 780 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy zjeździe przy głównej trasie S6 w Gdyni na Wielkim kacku/kaczych Bukach. Działka o pow.2780m2. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł333 m² 1 591,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.333m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji w Gdynia na Chyloni. Na działce stoi budynek z magazynem do remontu. Działka posiadają dostęp do drogi. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł886 m² 1 873,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe o powierzchni 442m2 i 444m2 (łącznie 886m2) z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę wielorodzinną. Wszystkie media w drodze lub na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 925 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 1925 m , położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Cisowa. Teren charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł753 m² 8 432,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę zabudowaną narożną, czterokondygnacyjną kamienicą z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Na pozostałej części.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł693 m² 1 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. Mpzp: uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł697 m² 1 606,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w Gdyni - obręb Leszczynki, pod lasem. Działka ma kształt trapezu krótszym bokiem przylegającego do ulicy. Przybliżone wymiary działki: od ulicy ok.