dowolna

Domy z aneksem kuchennym Gdynia - Lista ofert sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

1 550 000 zł219,24 m² 7 069,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż przestronny, segment środkowy przy ul. Jowisza w Gdyni-Chwarzno-Wiczlino o powierzchni całkowitej 219m , który łączy nowoczesny standard z przytulną, rodziną atmosferą.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł800 m² 4 123,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! znakomicie zlokalizowana, inwestycyjna kamienica na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu. Kamienica o pow.800m2, działka 515m2. Kamienica składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł166,73 m² 9 536,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowy dom 2025 | stan deweloperski | gdynia dąbrowa | cisza I komfort Na sprzedaż nowy dom wolnostojący, 2-kondygnacyjny, wybudowany w 2025 roku, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł135,52 m² 12 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:413 m²

Bliźniak W orłowie W sąsiedztwie stuletniego parku. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł270 m² 14 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:643 m²

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom w Gdyńskim orłowie świeżo po remoncie. Lokalizacja Orłowo to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta. Graniczy zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170,70 m² 11 652,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy bliźniak na sprzedaż | Gdynia - Wzgórze Bernadowo | 170,70 m | Stan deweloperski Połączenie luksusu, natury i komfortu Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł150 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Zapraszamy do zapoznania się oferta sprzedaży domu szeregowego, w bardzo wygodnej i zielonej części Gdyni - przy ul. Sobótki. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, wymagająca jedynie lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 700 zł165,56 m² 8 532,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł185,43 m² 10 192,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom bliźniaczy | wykończony pod klucz | smart home Przedstawiamy wyjątkową ofertę komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, który został niedawno wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł115,60 m² 20 674,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z widokiem na port | Gdynia Obłuże Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 462 700 zł165,56 m² 8 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Promocja noworoczna: 1350 000! (100 000 niżej od ceny regularnej) Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 700 zł120,11 m² 8 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł350 m² 5 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta tylko w Globalproperty! Dom z potencjałem - Gdynia Witomino Ponadczasowa bryła, solidne fundamenty i przestrzeń, którą możesz zaaranżować według własnych potrzeb ,około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 200 zł120,11 m² 8 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Procja noworoczna z 1490 000 na 1390 000 Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Atuty: kacze Buki to jedno z tych miejsc w Gdyni, które zaskakują spokojem, zielenią i jednocześnie świetnym połączeniem z resztą Trójmiasta i Kaszubami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł315 m² 5 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom z ogrodem i garażem blisko lasu! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł143,46 m² 6 970,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Uwaga! Gratka dla poszukujących nowych inwestycji w dzielnicach północnych. Na sprzedaż nowo wybudowana nieruchomość zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Manganowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 499 000 zł262,26 m² 9 528,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w cichej i bezpiecznej okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto zobaczyć ten dom: - przestronny i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 700 zł120,11 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł164,10 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atuty: -Idealny dla dużej rodziny, dwupokoleniowy lub na działalność gospodarczą -idealny dla inwestora (wynajem np dla pracowników) -funkcjonalny układ, możliwość własnej aranżacji -świetna.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż - Kamienica w Gdyni Orłowie z potencjałem inwestycyjnym Powierzchnia całkowita: 448 m + budynek gospodarczy 40 m Lokalizacja: gdynia Orłowo, ul. Jesionowa opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego duże ponad 400m2 ogrody do 6 pokoi funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotową inwestycję na gdyńskim Orłowie! Dom wielorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Jesionowej z ogromnym potencjałem. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²