dowolna

Domy z aneksem kuchennym Gdynia - Lista ofert sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 550 000 zł116 m² 13 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, energooszczędny dom wolnostojący z przestronnym ogrodem o powierzchni 1230 m , położony w spokojnej i zielonej części Gdyni Wielki Kack. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł390 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Do wynajęcia przestronny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z prywatnym ogrodem, usytuowany przy cichej, bocznej uliczce. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł337 m² 6 676,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Reprezentacyjny dom w doskonałej lokalizacji! Ponad 330 m2 wolności, przestrzeń pasji i hobby lub idealne miejsce do pracy i dla rodziny, ale czy zawsze musisz wybierać, już nie musisz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 999 000 zł216 m² 9 254,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Piękny i klimatyczny dom w Gdyni, idealny dla rodziny! lokalizacja: wiczlino to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, położona w otoczeniu lasów i łąk idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 000 zł190,85 m² 14 304,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Lokalizacja, komunikacja, okolica Orłowo - kameralna dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł167 m² 11 497,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

W cenie zawarte jest kompletne wyposażenie domu: sprzęt agd, rtv oraz meble wolnostojące o łącznej wartości ponad 100 000 zł. To propozycja idealna zarówno dla większej rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 845 000 zł180 m² 26 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 526 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł180 m² 13 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Brak prowizji od kupującego Prosfera przedstawia "dom skrojony na miarę , z niezależnymi źródłami energii cieplnej, wygodną komunikacją w atrakcyjnie zlokalizowanej części Małego Kacka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 149 000 zł257,75 m² 4 457,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny segment domu szeregowego położony w Gdyni przy ul. Franciszka Sokoła w miejscu cenionym za balans między naturą a wygodą życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł104,11 m² 8 250,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Segment |duży ogród | 2 miejsca postojowe | lokal: D1 Twoja przestrzeń z ogrodem - komfort dla całej rodziny! lokalizacja: "ogrody danusi" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 474 900 zł159,14 m² 9 267,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom szeregowy w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowej), położony w spokojnej, bezpiecznej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł172,60 m² 10 081,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej położonego w Gdyni, na styku dzielnic Obłuże i Oksywie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł337,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

NA sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Dąbrowie | 337,5 m | 5 pokoi | Gotowy do zamieszkania lokalizacja - Gdynia Dąbrowa, ul. Piołunowa Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabinetem pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł350 m² 3 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta w przygotowaniu. W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny segment z ogrodem o powierzchni 220 m , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł280 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Dom wolnostojący w Gdynia, dzielnica Wielki Kack. Powierzchni gruntu 1452 mkw. zabudowana budynkiem mieszkalnym 3 kondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 247 mkw, powierzchni całkowitej 280 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 300 zł120,11 m² 8 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł250 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w Gdyni Dąbrowie przy ul. Truskawkowej. Opis domu: szereg o powierzchni całkowitej 250 m2 (powierzchnia użytkowa - 196 m2) Dom składa się z 4 poziomów: poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł280 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w kameralnej dzielnicy Gdyni - Dąbrowie. Wysoki standard. Na parterze salon z kominkiem i dużą otwartą kuchnią oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł128 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Jeśli szukasz nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni, która łączy komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym- ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł449,23 m² 4 429,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Skrajny szereg (zawierający ponad 20 pomieszczeń) podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 700 zł120,11 m² 8 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł132,93 m² 14 970,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowe domy miejskie W zabudowie bliźniaczej - wzgórze bernadowo, gdynia Wzgórze Bernadowo | Kompleks dwóch willi miejskich, jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł373,26 m² 10 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze! Na nieruchomość składają się: parter z wyjściem na ogród: o powierzchni 94,41 m2: - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na wynajem to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Promocja noworoczna: 1350 000! (100 000 niżej od ceny regularnej) Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł321 m² 7 788,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m , położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł240 m² 14 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Atuty: - dom dla osób ceniących elegancję, domowe zacisze w otaczającej zieleni. - szklana weranda pozwala cieszyć się pięknem ogrodu przez cały rok. - system inteligentnego sterowania domem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł178 m² 5 612,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Opis nieruchomości Prezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Gdyni - Chyloni. Budynek z 1960 roku, o powierzchni 178,14.