dowolna

Domy na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży domów

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

2 270 000 zł345,30 m² 9 986,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Najważniejsze atuty: - lokalizacja dobrze skomunikowana pod względem dojazdu do całego Trójmiasta - dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów - jasne, wysokie i przestronne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł534 m² 10 280,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż - 2 połączone szeregowce w Gdyni Redłowo | 681 m | 10 minut do morza | Idealna inwestycja! Na sprzedaż dwa sąsiadujące ze sobą szeregowce w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł361 m² 8 307,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2 mieszczący się na działce O powierzchni 5 078 M2 Powierzchnia użytkowa domu wynosi 281 m2 Większa powierzchnia wynika.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:133 m²

Atuty nieruchomości: dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 950 000 zł272 m² 14 522,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł150 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Zapraszamy do zapoznania się oferta sprzedaży domu szeregowego, w bardzo wygodnej i zielonej części Gdyni - przy ul. Sobótki. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, wymagająca jedynie lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł160 m² 9 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Cena do negocjacji! Na sprzedaż dom w Gdyni Pogórze z dwoma niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: dom znajduje się w Gdyni w dzielnicy Pogórze na działce o powierzchni 960m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł273,62 m² 4 568,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Oferta idealna dla rodzin lub pod inwestycję! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 273,62 m , położony w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł167 m² 22 155,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Ekskluzywny, elegancki a zarazem nowoczesny dom w Gdyni Orłowo! Niesamowita oferta dla konesera cudownej lokalizacji i wysokiego standardu! Duży taras plus balkon. Lokalizacja: - dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł315 m² 18 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa, nietuzinkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego wraz z dodatkową działką budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 700 zł165,56 m² 8 532,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł115,60 m² 20 674,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z widokiem na port | Gdynia Obłuże Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł120 m² 19 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Gdyni - w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219,24 m² 7 069,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż przestronny, segment środkowy przy ul. Jowisza w Gdyni-Chwarzno-Wiczlino o powierzchni całkowitej 219m , który łączy nowoczesny standard z przytulną, rodziną atmosferą.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł296 m² 15 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż nowoczesna willa o powierzchni 296 m zaprojektowana została w nowoczesnym stylu. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szukasz idealnego balansu między miejską wygodą, a prywatnym azylem? Ten dom w Gdyni Chwarznie to propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 700 zł120,11 m² 8 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł146 m² 19 171,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i garażem - sopot/gdynia Powierzchnia: 146 m Lokalizacja: spokojna, zielona część Trójmiasta, w sąsiedztwie plaży i centrum Sopotu oraz Gdyni. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł350 m² 5 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta tylko w Globalproperty! Dom z potencjałem - Gdynia Witomino Ponadczasowa bryła, solidne fundamenty i przestrzeń, którą możesz zaaranżować według własnych potrzeb ,około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 200 zł120,11 m² 8 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Procja noworoczna z 1490 000 na 1390 000 Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł256 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Atrakcyjny dom w Gdyni Redłowie, położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko morza. Lokalizacja Dom znajduje się w Gdyni Redłowie, w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Na sprzedaż przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, położony w jednej z najbardziej cenionych, zielonych części Gdyni Dąbrowa. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Atuty: kacze Buki to jedno z tych miejsc w Gdyni, które zaskakują spokojem, zielenią i jednocześnie świetnym połączeniem z resztą Trójmiasta i Kaszubami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł250 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:445 m²

Lokalizacja Dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdyni - Orłowie przy ul. Wierzbowej. Jest to bardzo cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł315 m² 5 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:473 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom z ogrodem i garażem blisko lasu! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł143,46 m² 6 970,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Uwaga! Gratka dla poszukujących nowych inwestycji w dzielnicach północnych. Na sprzedaż nowo wybudowana nieruchomość zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Manganowej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Śnieżna

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 999 000 zł220 m² 9 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

5 pokoi | południowy ogród | garaż | fotowoltaika 5,85 kw | cisza i zieleń lokalizacja: dom położony jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 700 zł120,11 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł2 000 m² 3 749,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Inwestycyjny budynek w perfekcyjnej lokalizacji o pow. 2000m2 w Gdyni na Cisowej. 4 odrębne kw Działka 3000m2. Gotowa stopa zwrotu. Możliwa cesja umów najmu. Aktualnie budynek wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

3 975 000 zł254,75 m² 15 603,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom w Gdyni Redłowo Najważniejsze atuty Ogromny taras na dachu z panoramicznym widokiem na Gdynię idealne miejsce na relaks i spotkania z rodziną i przyjaciółmi Taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł279,20 m² 6 805,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Gdyni przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość oferuje duże możliwości aranżacyjne i stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł217,09 m² 8 706,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną zieloną działką w w bliskiej odległości od lasu! Dom jest z 2001r., i znajduje się w Gdyni na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł200 m² 14 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł160 m² 9 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²