dowolna

Domy na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży domów

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

3 940 000 zł300 m² 13 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą również w wersji wideo: DOM: Na sprzedaż niezwykle klimatyczny, przytulny, funkcjonalny, ustawny, przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 499 000 zł262,26 m² 9 528,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w cichej i bezpiecznej okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto zobaczyć ten dom: - przestronny i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł320 m² 15 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na sprzedaż to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, komfort i spokój, a jednocześnie będziesz blisko morza? atuty: - przestronny dom, - duża działka, - bliskość morza, - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł324 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom w Gdyni, dzielnica Witomino; dostosowany na biuro - 3 linie telefoniczne z możliwością podłączenia kolejnych oraz internetu. Dom jest wykorzystywany na cel biurowy z mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położoną na działce o powierzchni 493 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł239,31 m² 11 658,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Komfortowy dom wolnostojący w Gdyni Mały Kack, ul. Sopocka - w otoczeniu zieleni Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 239,31.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 000 zł418,40 m² 17 566,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Piękna działka pod prestiżową rezydencję Gdynia Orłowo | Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Trójmieście | 250 m od orłowskiej Promenady - 3 minuty spacerem od morza |.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł210 m² 23 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Lokalizacja: dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł321 m² 7 788,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m , położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł375 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł150 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Atuty: - kameralna uliczka - przestrzenny widok z okien na las - możliwość zrobienia odrębnego mieszkania na poddaszu - w pełni podpiwniczony - Garaż w bryle budynku i dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł188 m² 13 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom na granicy Gdyni i Pogórza z ogrodem. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu Wille położoną tuż przy linii brzegowej w luksusowej dzielnicy Gdyni jaką jest Kamienna Góra. To najlepsza i najbardziej pożądana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferujemy na sprzedaż wygodny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej części Orłowa. Budynek piętrowy i całkowicie podpiwniczony z 1990 roku (z cegły) posadowiony działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł203,01 m² 13 299,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w dzielnicy Mały Kack na ulicy Druskiennickiej. Nieruchomość jest ciekawą propozycję inwestycyjną. W domu wydzielono 6 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 700 zł120,11 m² 8 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Dom dla dwóch rodzin lub pod inwestycję W idealnej lokalizacji lokalizacja: nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Gdyni- w Redłowie. To świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł172,60 m² 10 081,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej położonego w Gdyni, na styku dzielnic Obłuże i Oksywie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł953,64 m² 8 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:456 m²

Na sprzedaż kamienica z oficyną, położona w samym sercu Gdyni przy ulicy Abrahama. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących prestiżowej nieruchomości o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:405 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej, w którym znajdują się 4 mieszkania Z odrębnymi księgami wieczystymi! dodatkowo pokoje na poddaszu, na kondygnacji piwnicznej oraz W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł199,60 m² 16 032,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Tylko U nas! dom: 3 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 8 -pokojowy, wolnostojący w Gdyni Orłowo. Dom o powierzchni użytkowej 199,6 m2. W jego skład wchodzą: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Rynek wtórny, zagospodarowana działka 240 m2. Prąd, gaz, kanalizacja, instalacja tv i tv sat. Szesć pomieszczeń, dwie kuchnie, dwie łazienki z wc, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:716 m²

Cena podlega negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł275 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najważniejsze atuty: - wyjątkowo położony dom tuż przy lesie, w prestiżowej części Gdyni - Orłowie, w rejonie Zegarkowo. - nieruchomość przeszła kompleksowy remont wnętrza w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł230,80 m² 5 849,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom w Gdyni- wielkim Kacku! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku. Okolica oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł380 m² 6 576,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta inwestycyjna - gdynia, ul. Witomińska 36 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Gdyni przy ul. Witomińskiej 36 - w doskonale skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł126,50 m² 8 292,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Lokalizacja Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdyni- mały Kack. W bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na pograniczu z Gdynią Orłowo. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł250 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w Gdyni Dąbrowie przy ul. Truskawkowej. Opis domu: szereg o powierzchni całkowitej 250 m2 (powierzchnia użytkowa - 196 m2) Dom składa się z 4 poziomów: poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wyjątkowa inwestycja z widokiem na Zatokę Gdańską Na sprzedaż oferujemy unikatowy apartamentowiec położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Trójmieście - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 300 zł120,11 m² 8 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 600 zł110,37 m² 8 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferta domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł248 m² 12 899,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:934 m²

Szukasz domu z dużą działką w topowej lokalizacji Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość położona na wyjątkowo dużej działce jak na Orłowo. Na działce dom oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł121,06 m² 13 629,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Skorzystaj z okazji zamieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej (powierzchnia użytkowa 121,06 m2, mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł95 m² 7 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

3-pokojowy dom w pięknej okolicy nad zatoką w Gdyni Oksywiu, ul. Kępa Oksywska. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Gdyni - dzielnica Oksywie, przy ul. Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m , liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Joachimczyka

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 890 000 zł360,66 m² 8 013,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Chwarzno-Wiczlino to miejsce, w którym każdy odnajdzie harmonię i komfort życia. Liczne tereny zielone, parki oraz ścieżki spacerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi na.