dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 798 ogłoszeń

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie do wynajęcia w Gdyni na Pogórzu o pow. 45m2. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z 1996r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51 m² 22 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł131 m² 12 900,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł54,10 m² 43 438,08 zł/m²

 

Piętro:15/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż ekskluzywny, niepowtarzalny apartament z widokiem na Zatokę Gdańską i marinę jachtową. Sea Towers zachwyca nowoczesną bryłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł35,60 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. Strażackiej atuty nieruchomości: - lokal po remoncie, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji - w Gdyni Orłowie, w pasie nadmorskim! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na parterze domu w zabudowie bliźniaczej z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 745 zł66,75 m² 10 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdyni to propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności oraz bezpiecznej inwestycji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 504 526 zł75,10 m² 20 033,64 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,10 m , położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kartuskiej w Gdyni Chyloni. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł74,90 m² 14 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne, 75-metrowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej. To miejsce, gdzie nazwa ulicy idealnie oddaje charakter okolicy. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,60 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! Trzy pokojowe mieszkanie w Gdyni Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w obrębie dzielnicy Cisowa , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 32 m do generalnego remontu Gdynia - Cisowa, ul. Morska Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m , położona na ostatnim - 4. piętrze przy ul. Morskiej w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,35 m² 12 226,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,97 m² 10 651,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena: 520 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie W inwestycji aura orłowo Apartament 55 m | Balkon | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł29,63 m² 14 681,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokoje | 29,63 m | narożny balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 000 zł58 m² 15 189,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,87 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować państwu wygodne mieszkanie w Gdyni Chyloni. Lokalizacja I budynek: lokal znajduję się w bloku na osiedlu Gdyni Chylonia przy ulicy Chylońskiej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 838 518 zł114,10 m² 33 641,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł51,70 m² 12 475,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencja Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na czwartym piętrze w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd do całego Trójmiasta. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49 m - Gdynia Chylonia, ul. Zamenhofa 3 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 3. piętrze 4-piętrowego budynku w spokojnej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł26 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 785 zł34,21 m² 10 400,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, najem długoterminowy - min. 12 miesięcy Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego z oświadczeniem u notariusza. Bardzo ładne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,78 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy w gdyńskiej dzielnicy Chylonia. Nieruchomość w dobrym punkcie z prywatnym parkingiem dla.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,91 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie ok. 44,91 m2 z ogródkiem, gdynia Mały Kack Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni. W sąsiedztwie z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalny penthouse W sea towers Z zapierającym dech W piersiach widokiem na cztery strony świata Prestiżowa lokalizacja | Panoramiczny widok na zatokę i miasto | Luksusowy standard |.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58,88 m² 76,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym ogrodem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 750 zł53,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,18 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł32,48 m² 10 467,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,85 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w zadbanej kamienicy z 1938 roku. To idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament z widokiem na morze w apartamentowcu Sea Towers w Gdyni! apartament: apartament o powierzchni 84,5 mkw i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 176 zł53,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł95,81 m² 10 385,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwu poziomowe podzielona na 2 mniejsze mieszkania każde Z osobnym wejściem. Idealne na wynajem lub dla dużej rodziny Z dorosłym dzieckiem lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,50 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cichej spokojnej dzielnicy Gdyni do wynajęcia 2 pokoje. Pokój połączony z kuchnią oraz sypialnia. Łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł90,23 m² 36 019,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży Orłowska Riviera Opis Szukasz prestiżowego adresu w Gdyni? A może idealnej inwestycji, która zarabia przez cały rok? Ten apartament w sercu Orłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.