dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 798 ogłoszeń

509 000 zł57,12 m² 8 911,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zalety nieruchomośći: - mieszkanie do generalnego remontu, można zmieniać dowolnie układ ścian - parking ogólnodostępny przed budynkiem dla mieszkańców - przystanek skm Grabówek - 250m - łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,60 m² 8 460,08 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdyni Obłużu. W pobliżu zaplecze sklepów, przychodnia, szkoła, przedszkole i komunikacja miejska. Lokal o powierzchni 52,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,90 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł46 m² 31 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,50 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, taras oraz piwnica i miejsce postojowe. Cały pakiet w cenie najmu. Spokojne miejsce do zamieszkania na skraju osiedla. Mieszkanie składa się z salonu , kuchni z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,30 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W kameralnym budynku przy ul. Miłosza powstają zaledwie cztery ekskluzywne apartamenty, każdy o powierzchni ok. 100 m . Projekt wyróżnia się wysokością pomieszczeń do 3 metrów, dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,08 m² 13 929,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie jednopokojowe, gdynia, wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Wyspiańskiego 23. Kawalerka o powierzchni ok. 28m2 (30,08m2 wraz z pomieszczeniem piwnicznym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,44 m² 13 945,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego na Pogórzu, o powierzchni 39,44m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,20 m² 20 488,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,50 m² 11 606,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2, unikat w okolicy! O więcej informacji dopytaj agenta. Na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,20 m² 11 228,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na I piętrze w 3-piętrowym budynku, w spokojnej i zielonej części Gdyni. Mieszkanie: funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie idealnie dla studentów - Gdynia Witomino, ul. Słoneczna 12 Szukasz komfortowego miejsca do nauki i życia nad morzem? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46 m² 12 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w samym centrum Gdyni - idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego projektu. Funkcjonalne 3 pokoje stanowią doskonałą bazę do stworzenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł53 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m - Gdynia Obłuże, ul. Podgórska Na wynajem przestronne mieszkanie w wieżowcu z windą, położone na 1. piętrze z widokiem na port.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. 1 aranżacja na załączonym filmie. 2 aranżacja na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,36 m² 10 487,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na parterze - gdynia wzgórze św. Maksymiliana! L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57,40 m² 12 996,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa propozycja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. To miejsce łączy bliskość morza, terenów zielonych i pełnej infrastruktury z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł99,88 m² 22 927,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 3 piętrze, 4pok. o pow. 99m2 z tarasem na dachu 111m2 z wyjątkowym widokiem na gdynię oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M4 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł51,67 m² 11 515,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zarezerwowane. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w niedalekiej odległości od terenów zielonych Kępy Redłowskiej i plaży. Lokal o pow. 51,67 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 708 066 zł166,30 m² 28 310,68 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 765 000 zł50,47 m² 34 971,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji Gdyni. Idealne jako second home lub też inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 501 zł42,17 m² 13 433,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe Z ogrodem o pow. 29,72m2 lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 015 zł29,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 164 zł38,88 m² 12 041,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cisowa - dzielnica pełna możliwości! 0% prowizji Lokalizacja Miasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Cisowej! Bliskość skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 357 zł32,14 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 719 zł42,63 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 372 zł55,54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,54 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje przy amw - idealne na start lub wynajem Po remoncie | Jasna kuchnia | Parking za szlabanem | Parter | Blisko uczelni To wyjątkowa propozycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie do wynajęcia w Gdyni na Pogórzu o pow. 45m2. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z 1996r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51 m² 22 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł131 m² 12 900,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal położony w prestiżowej.