dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,97 m² 10 651,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena: 520 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie W inwestycji aura orłowo Apartament 55 m | Balkon | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł29,63 m² 14 681,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokoje | 29,63 m | narożny balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

881 000 zł58 m² 15 189,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,87 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować państwu wygodne mieszkanie w Gdyni Chyloni. Lokalizacja I budynek: lokal znajduję się w bloku na osiedlu Gdyni Chylonia przy ulicy Chylońskiej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 838 518 zł114,10 m² 33 641,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd do całego Trójmiasta. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49 m - Gdynia Chylonia, ul. Zamenhofa 3 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 3. piętrze 4-piętrowego budynku w spokojnej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł26 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 785 zł34,21 m² 10 400,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,78 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy w gdyńskiej dzielnicy Chylonia. Nieruchomość w dobrym punkcie z prywatnym parkingiem dla.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,91 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie ok. 44,91 m2 z ogródkiem, gdynia Mały Kack Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni. W sąsiedztwie z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalny penthouse W sea towers Z zapierającym dech W piersiach widokiem na cztery strony świata Prestiżowa lokalizacja | Panoramiczny widok na zatokę i miasto | Luksusowy standard |.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58,88 m² 76,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym ogrodem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł32,48 m² 10 467,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,85 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w zadbanej kamienicy z 1938 roku. To idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament z widokiem na morze w apartamentowcu Sea Towers w Gdyni! apartament: apartament o powierzchni 84,5 mkw i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 176 zł53,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,50 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cichej spokojnej dzielnicy Gdyni do wynajęcia 2 pokoje. Pokój połączony z kuchnią oraz sypialnia. Łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,18 m² 12 591,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna kawalerka z balkonem i pralnią/garderobą | Gdynia chylonia/cisowa | 1. piętro Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł43,23 m² 13 647,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , położone w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej, uznawanej za najbardziej reprezentacyjną ulicę miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

785 000 zł67,25 m² 11 672,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem - nowoczesne osiedle. Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

528 201 zł54,18 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 Cena zawiera miejsce naziemne + system Smart homepremium trzy pokoje obok przystanek autobusowy od renomowanego dewelopera istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,83 m² 18 083,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym budynku | Gdynia Orłowo | Taras | Winda Na sprzedaż apartament 3-pokojowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,10 m² 12 014,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe po remoncie W świetnym stanie Z widokiem na morze! możliwość zakupu przez cudzoziemców bez pozwolenia ministerstwa! fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,01 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,98 m² 62,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 54,1m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1970r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,10 m² 10 437,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasną i dużą kawalerkę z potencjałem do adaptacji jako mieszkanie 2 pokojowe (wystarczy postawić ściankę działową w salonie w celu oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,36 m² 21 822,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie blisko morza i centrum Gdyni. Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - blisko plaży, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48,93 m² 39,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość oglądania od 01.04.2026 r. Dwa samodzielne pokoje - dzienny (22m2) i sypialnia (11 m2) - podłogi panele podłogowe. Oddzielna kuchnia umeblowana wraz z sprzętem agd - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł80,90 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:15/35

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.