dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

990 000 zł70 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Witam, sprzedam mieszkanie na osiedlu Apartamenty na Polanie w Gdyni Małym Kacku. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze budynku, jest jasne i przestronne - składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Obłuże

Obłuże,Gdynia

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie na nowoczesnym i strzeżonym osiedlu "komandorskie Wzgórze" z bogatą infrastrukturą. Osiedle oferuje swoim mieszkańcom: - ochronę i monitoring 24/7, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

| 3 pokoje | inwestycja | jasne | lokalizacja | gdynia śródmieście | blisko morza | Przedstawiam Państwu bardzo ustawne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w samym centrum Gdyni. Śródmieście to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

345 000 zł36 m² 9 691,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,6 m2 w spokojnej okolicy. Budynek: niski 4-piętrowy blok, bardzo czysta klatka. Wejście zabezpieczone domofonem, a wokół do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o unikatowym i niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na ul. Stolarskiej w Gdyni-Obłuże. To pozornie nieduże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny 72m2 - podział na 2 mieszkania, wysoki standard, gdynia Chylonia. Świetna lokalizacja - szybkość i łatwość w dotarciu do obwodnicy, centrum Gdyni oraz w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Gdyni! Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze wyremontowanego, dziezięciopiętrowego bloku z lat 70tych w dzielnicy Chylonia, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karwiny

Karwiny,Gdynia

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 w dzielnicy Karwiny w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - 2 niezależnych pokoi - kuchni - łazienki - korytarza - balkonu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To mieszkanie zostało sprzedane! Szukasz podobnego mieszkania o wysokim standardzie, to napisz! Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia, 2 pokoje w trakcie generalnego remontu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy prawo do 3-pokojowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, położonego na pierwszym piętrze w bloku wzniesionym w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Grabówku. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosławy

Fikakowo,Gdynia

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie 46m2 na zadbanym osiedlu - 2 pokoje na 3 piętrze, fikakowo, wielki Kack - ul. Witosławy. Duży, zadaszony balkon i garaż indywidualny! Lokalizacyjny strzał w dziesiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

740 000 zł87 m² 8 505,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w 3 piętrowym budynku, przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Gdyni. Budynek położony jest na osiedlu Fikakowo - Wielki Kack. Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

445 000 zł43 m² 10 348,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe (43m2) z balkonem na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na Dąbrowie Gdyni, wygodny wyjazd na obwodnicę! Duży balkon! Ładne mieszkanie wyposażone w niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzeda ży trzypokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 6 piętrze, jest dwustronne, z dużym balkonem i pięknym widokiem na gdyńskie Karwiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Gdyni. Koszty najmu: 2700 pln + opłaty ( ok. 600 pln/miesiąc ) Kaucja 3000pln. Adres: gdynia, ul. Świętego Wojciecha 10. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ustawne, bardzo słoneczne mieszkanie 51 m.kw na III piętrze w IV piętrowym budynku, Mieszkanie z ekspozycją południową i północną z zapierającym dech w piersiach widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

659 000 zł62 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Potrzebujesz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie być blisko centrum miasta? Potrzebujesz przytulnego mieszkania, gdzie w długie wieczory możesz zawinąć się w koc z ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - przestronne, - łatwy i szybki dojazd do Obwodnicy, - bliskość do centrum Gdyni, - dobrze skomunikowane. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

525 515 zł60 m² 8 780,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Duże rabaty! zadzwoń I dowiedz się więcej! 0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Dostępne inne metraże i rozkłady mieszkań- zadzwoń i zapytaj. Wyjątkowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

523 566 zł60 m² 8 726,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń umów się na spotkanie i zgarnij jeden z prezentów: *do 9% zniżki na pierwsze pięć mieszkań *akt notarialny w cenie mieszkania *miejsce postojowe w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł35 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow.34,8 m2 położonego tylko 9 min samochodem od Śródmieścia Gdyni. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

519 000 zł62 m² 8 357,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na 10 piętrze w wieżowcu w Gdyni niedaleko ulicy Komandorskiej. Budynek jedenastopiętrowy z 1993 roku, z windą. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

478 200 zł60 m² 8 030,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

538 747 zł60 m² 9 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

488 411 zł48 m² 10 252,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

478 201 zł60 m² 7 968,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

538 747 zł60 m² 8 979,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oksywie,Gdynia

420 900 zł49 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do odbioru! Jest to jedyne tak unikatowe mieszkanie dostępne na rynku od ręki! Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym trzypiętrowym budynku z windą i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

478 300 zł59 m² 8 041,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

420 900 zł49 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

475 310 zł48 m² 9 964,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

419 000 zł44 m² 9 415,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zarezerwowane! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gdyni Witomino. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego, obwodnicy i estakady. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dąbrowa,Gdynia

390 000 zł32 m² 12 111,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić państwu ofertę mieszkania o powierzchni 32,2m2 położonego na osiedlu "leśny Zakątek" w cichej i spokojnej części gdyńskiej Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

410 000 zł39 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje Po Remoncie Na Grabówku Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Morskiej, jednak okna mieszkania wychodzą na podwórko dzięki czemu nie słychać zgiełku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

545 000 zł45 m² 12 178,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(23m2),sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

359 000 zł43 m² 8 415,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem oferty jest przestronne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 80 w Gdyni Witomino, przy ul. 2 morskiego Pułku Strzelców. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

510 000 zł59 m² 8 644,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77,3 m2 w Gdyni na osiedlu Fikakowo. Nieruchomość składa się z: - salonu z jadalnią i aneksem kuchennym 30,1 m2, - sypialni 13,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

346 000 zł44 m² 7 813,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,28 m2 znajdujące się w Gdyni w dzielnicy Leszczynki. Mieszkanie do remontu. Świetna propozycja inwestycyjna jak i do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz niepowtarzalnego mieszkania w Centrum Gdyni? - Mamy coś dla Ciebie! atuty: - niepowtarzalna lokalizacja na Wzgórzu św. Maksymiliana - Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - Bliskość morza oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij