dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witomińska

Działki Leśne,Gdynia

570 000 zł47 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Dzień dobry, mam na sprzedaż nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie wielkości 46,6 m2 w idealnej lokalizacji blisko centrum Gdyni. Lokalizacja: dzielnica Działki Leśne, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Modra

Oksywie,Gdynia

699 000 zł73 m² 9 628,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie. Idealne dla rodziny z dziećmi, którym zależy na zamieszkaniu bez konieczności remontu i związanych z tym kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony w nowopowstałym budynku Modern Tower. Możliwość odliczenia 23 % vat! Wyjątkowa lokalizacja na mapie Gdyni w pobliżu - centrum biznesowo biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

429 000 zł40 m² 10 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią znajdujące się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku z wielkiej płyty w świetnej lokalizacji: - centrum handlowe Witawa - 300m - Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz obwodnicy Trójmiasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

1 700 zł44 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berberysowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszczące się na 1 piętrze 4 piętrowego zadbanego bloku przy ul. Berberysowej w Gdyni centrum Pustek Cisowskich budynek Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ustawne, bardzo słoneczne mieszkanie 51 m.kw na III piętrze w IV piętrowym budynku, Mieszkanie z ekspozycją południową i północną z zapierającym dech w piersiach widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno,Gdynia

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę mieszkania na Chwarznie, czyli na najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdyni. Lokal znajduje się w trzypiętrowym bloku z 2008r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wiczlino Ogród

Wiczlino Ogród,Gdynia

899 999 zł88 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

470 000 zł53 m² 8 851,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze 10 piętrowego budynku z 1980 roku przy ulicy Kcyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Falista

Grabówek,Gdynia

1 400 zł26 m² 54,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.25,7m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dogodnie zlokalizowane na terenie zamkniętym 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku o pow.49m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Babie Doły mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 49m2 w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Redłowo,Gdynia

310 000 zł22 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na ósmym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

623 000 zł57 m² 11 007,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Nowe Budownictwo Wielki Kack Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,70 w Gdyni Wielkim Kacku. Mieszkanie znajduje sie na 2 piętrze w budynku z 2012r. komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłużu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno-pokojowy apartament W ścisłym centrum gdyni lokal: apartament składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju i łazienki. Lokal jest kompletnie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

623 000 zł55 m² 11 389,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 2012 r. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

395 000 zł47 m² 8 422,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze 10 piętrowego budynku przy ulicy Rozewskiej w Gdyni. Lokal o powierzchni 46,90m2 składa się trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

439 000 zł47 m² 9 291,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pogórze,Gdynia

545 000 zł67 m² 8 146,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowy lokal o powierzchni 66,9 m2 z otwartą kuchnią o przyjaznej ekspozycji północ - południe. W skład mieszkania wchodzą: -pokój (17,7 m2) -pokój (10,48 m2) -pokój (9,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o pow.28m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. W skład mieszkania wchodzi pokój z otwartą kuchnią z oknem, łazienka z kabiną prysznicową, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

416 000 zł47 m² 8 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszczące się na 3 piętrze 4 piętrowego zadbanego bloku przy ul. Czeremchowej w Gdyni Pustki Cisowskie budynek Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze Górne

Pogórze Górne,Gdynia

450 000 zł60 m² 7 498,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60.01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

765 000 zł77 m² 9 950,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic jaką jest Wiczlino. Możecie Państwo już teraz zadzwonić do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: - trzech niezależnych pokoi - Oddzielnej kuchni - Łazienki z wanną - Oddzielnego wc Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

294 999 zł39 m² 7 564,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie: 2 pokojowe o powierzchni 39m2 na 4 piętrze w bloku z lat 70. Mieszkanie do wyremontowania i własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

400 000 zł27 m² 14 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo słoneczna kawalerka o pow. 26,68 m2 w odnowionym budynku mieszkalnym z lat 80-tych. Odświeżona została elewacja budynku oraz balkony. W budynku 2 cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Chylonia,Gdynia

478 000 zł54 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje w Gdyni Chyloni przy ul. Południowej. Mieszkanie o pow. 53,46m2 znajduje się w Gdyni Chyloni na 5 piętrze w wysokim bloku z lat 70tych. Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

350 000 zł54 m² 6 487 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na IV piętrze w bloku w Gdyni Chylonia przy ulicy Młyńskiej. Budynek czteropiętrowy z lat 70, bez windy, zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karwiny

Karwiny,Gdynia

449 000 zł55 m² 8 208,41 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Karwinach. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym piętrze w jedenastopiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia Centrum

Chylonia Centrum,Gdynia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Gdynia Chylonia 47m2 Piękne ,świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią i balkonem. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku zlokalizowanym w Gdyni Chyloni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią ,łazienką i balkonem, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Lokal posiada okna pcv, natomiast wymaga przeprowadzenia remontu. Budynek docieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania mieszkanie o pow. 42 m2, 2 pokoje, balkon, łazienka z wc, samodzielna kuchnia z oknem. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w budynku czteropiętrowym, bez windy. Czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Wielkim Kacku o pow.72m2. Mieszkanie znajduję na osiedlu "fikakowo" w budynku z 2002r.,deweloper Panorama. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

257 000 zł28 m² 9 036,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane i dobrze utrzymane mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 28,44m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia i łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nadmorskie Tarasy - inwestycja ta skierowana jest do osób, które szukają połączenia atutów wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia. W nadmorskiej dzielnicy.