dowolna

Domy z cegły Gdynia - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 250 000 zł337 m² 6 676,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Reprezentacyjny dom w doskonałej lokalizacji! rezerwacja Ponad 330 m2 wolności, przestrzeń pasji i hobby lub idealne miejsce do pracy i dla rodziny, ale czy zawsze musisz wybierać, już.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 000 zł190,85 m² 14 304,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Lokalizacja, komunikacja, okolica Orłowo - kameralna dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł431,34 m² 5 784,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:841 m²

Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, usytuowana w Gdyńskiej dzielnicy - Działki Leśne. To miejsce, które łączy kameralny charakter z bliskością tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na wynajem to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 000 zł730 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dla Kogo: dla osób, pragnących bezpośredniego widoku na morze oraz bliskość plaży, a także wysoko ceniących elegancką przestrzeń i klasycznie urządzone wnętrze. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł390 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł128 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Jeśli szukasz nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni, która łączy komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym- ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 526 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł210 m² 11 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o całkowitej powierzchni 210 m2, na trzech kondygnacjach: - przyziemie (piwnica, pomieszczenie gospodarcza, spiżarnia, pralnia oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 299 000 zł381 m² 6 034,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Gdyni Mały Kack, w spokojkiej uliczce, przy samym lesie. Dom usytuowany jest na działce 373 m , jednak w ofercie sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł328 m² 11 277,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł279,60 m² 6 258,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom szeregowy (segment skrajny) | Gdynia | pow. użytkowa 208,7 m | pow. całkowita: 279,6 m I działka 254 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł208,10 m² 15 857,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200m2, położony jest na działce 518m2. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, która zapewnia wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł217,90 m² 8 485,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski Wolnostojący dom położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 770 m2 z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł265,22 m² 9 388,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta dostępna wyłacznie W pepper house Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak, położony na pograniczu dzielnicy Gdynia Grabówek i Działki Leśne. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta skierowana do rodziny ale również do osób chcących połączyć funkcje mieszkalną z zawodową. Atuty nieruchomości: super Cena! Zamieszkaj w domu w cenie mieszkania! Ulica Morska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł373,26 m² 10 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze! Na nieruchomość składają się: parter z wyjściem na ogród: o powierzchni 94,41 m2: - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł175 m² 13 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

! oferta dostępna wyłacznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł265 m² 4 373,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Podstawowe informacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł232,40 m² 10 111,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Atuty: - komfortowy układ funkcjonalny-przestronne wnętrza, salon 4 m wysokości - Wielki Kack- zielona część Gdyni z terenami spacerowymi, las- 900 m - spokojne otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł70 m² 17 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom po pow. uzytkowej 70 m3 z 1920 roku. Działka o powierzchni: 419 m2 na sprzedaż z budynkiem! Lokalizacja: szarych Szeregów 4, gdynia Redłowo. Ogrzewanie - własne, jednak jest zgoda opce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł321 m² 7 788,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m , położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł351 m² 41 310,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu Wille położoną tuż przy linii brzegowej w luksusowej dzielnicy Gdyni jaką jest Kamienna Góra. To najlepsza i najbardziej pożądana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł262,81 m² 6 464,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Zapraszamy do oglądania nieruchomość położonej w Gdyni Małym Kacku przy ul. Kowieńskiej- doskonale skomunikowanej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł199,60 m² 16 032,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Tylko U nas! dom: 3 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 8 -pokojowy, wolnostojący w Gdyni Orłowo. Dom o powierzchni użytkowej 199,6 m2. W jego skład wchodzą: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł192 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Wyjątkowa oferta domu - idealna dla rodziny! Na sprzedaż dom o powierzchni 192 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 690 m , znajdujący się w Pogórzu, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł350 m² 5 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta tylko w Globalproperty! Dom z potencjałem - Gdynia Witomino Ponadczasowa bryła, solidne fundamenty i przestrzeń, którą możesz zaaranżować według własnych potrzeb ,około.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł198,50 m² 8 312,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Jeśli szukają Państwo domu wybudowanego z należytą starannością, położonego na cichej, kameralnej ulicy w pobliżu plaży (oksywie) ten dom jest idealny dla Państwa! Zapewne ściany domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł318,45 m² 5 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Gdynia Leszczynki | 318 m | Dwie działki o łącznej pow. 850 m | Garaż 2-stanowiskowy | Blisko lasu Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 318 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł381 m² 6 034,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł296 m² 15 537,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł260 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:337 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwo, komfortowy i przestronny dom w Gdyni, dzielnicy Dąbrowa. Dom o pow. 260 m2 w zabudowie segmentowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł115,60 m² 20 674,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z widokiem na port | Gdynia Obłuże Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł304 m² 6 904,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko U nas! Dąbrowa to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, ceniona przede wszystkim przez rodziny oraz osoby szukające komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość lasu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zamieszkaj w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdyni i skorzystaj z wyjątkowej okazji, by połączyć życie prywatne, działalność zawodową i inwestycję w jednym.