dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

720 000 zł77 m² 9 314,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Witamy! Wyjątkowa okazja mieszkanie jakich niezwykle mało! Jednopoziomowe, 4 pokojowe, bez schodów i skosów, wygodne pierwsze piętro, budynek dewelopera Panorama, na fantastycznie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępność od 1.05.2022r. Kawalerka o pow.34m2 w Gdyni na Wielkim Kacku przy ul.Myśliwskiej 8. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynku z windą z 2008r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

527 568 zł51 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń umów się na spotkanie i zgarnij jeden z prezentów: *do 9% zniżki na pierwsze pięć mieszkań *akt notarialny w cenie mieszkania *miejsce postojowe w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kacze Buki

Kacze Buki,Gdynia

430 000 zł51 m² 8 476,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Kacze Buki w Gdyni, o powierzchni 50,73m2. Rok budowy: 2018 Nieruchomość składa się z: -jasnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalksztajnów

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń i złóż ofertę! mieszkanie: mieszkanie bardzo jasne, zadbane na strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie ma przyjazny układ i dużą łazienkę: - 1 pokój 12m2 - 2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyńskiego Śródmieścia! Lokal mieszkalny o powierzchni 36 m2 usytuowany na 9 piętrze 10 piętrowego budynku. Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

715 000 zł144 m² 4 954,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami, umiejscowione w cichej i spokojnej dzielnicy Obłuże w Gdyni. Z każdego okna piękne widoki na morze i panoramę Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Mały Kack 2 Pokoje, apartamenty Conrada, wysoki standard, umeblowane, w pełni wyposażone, z miejscem w hali garażowej w cenie! Najemca nie płaci prowizji! Wynajem od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falista

Grabówek,Gdynia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 w Gdyni na Grabówku przy ul. Falistej. W jego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -2 sypialnie, - łazienka., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowikowa

Demptowo,Gdynia

562 200 zł80 m² 7 027,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Gdyni (pustki Cisowskie). Spokojna okolica, 50m do lasu! Blisko sklepy, szkoła, komunikacja miejska, przychodnia, przedszkole. Szybki dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,74 m2 położone na styku dwóch dzielnic Gdyni - Cisowej i Chyloni. Lokal położony jest na IX piętrze w budynku 11-piętrowym. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł49 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych dzielnic przez mieszkańców Gdyni - Wzgórzu. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,8 m2 usytuowany na 8 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

367 000 zł28 m² 12 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania słoneczna kawalerka o powierzchni 28,24m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni. Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty agd. Nie wymaga żadnego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

444 900 zł53 m² 8 394,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Atraktycjne mieszkanie na sprzedaż przy ulicy kcyńskiej - gdynia chylonia dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji! Mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na 9 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karwiny

Karwiny,Gdynia

349 000 zł36 m² 9 803,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| 2 pokoje | jasne | gdynia karwiny | do remontu | Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 35,60m2! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o unikatowym i niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na ul. Stolarskiej w Gdyni-Obłuże. To pozornie nieduże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Oksywie,Gdynia

322 900 zł33 m² 9 784,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

470 000 zł36 m² 13 055,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Powierzchnia mieszkania to 36m2. Lokalizacja ta cechuje się bardzo dobrą komunikacją z całą Gdynią oraz resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

410 000 zł39 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela, w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Morskiej. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

529 513 zł59 m² 8 917,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament Nadmorskie Tarasy, gdynia Oksywie Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości gdynia, w województwie Pomorskim. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

339 000 zł44 m² 7 655,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo dobra lokalizacja - brak problemów z parkingiem - niski czynsz mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 44m2 znajduje się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Wejherowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Obłuże

Obłuże,Gdynia

450 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Obłuże. Bardzo funkcjonalny rozkład, przestronne pomieszczenia oraz dobra lokalizacja to jedne z wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowicza

Cisowa,Gdynia

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem ogłoszenia jest 3 pokojowy apartament z: -garderobą, -dwoma balkonami, - komórką lokatorską W cenie apartamentu zawarte jest miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 331,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spokojna okolica w otoczeniu lasu - gotowe do wprowadzenia - z pełnym wyposażeniem - brak problemu z parkingiem - funkcjonalny układ mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

460 000 zł54 m² 8 534,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta prywatna! Nie interesują mnie pośrednicy! Sprzedam mieszkanie trzypokojowe (spółdzielczo-własnościowe z możliwością wyodrębnienia księgi wieczystej) w bardzo atrakcyjnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

425 000 zł55 m² 7 672,87 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości: atrakcyjna cena za metr - 7 673,00 możliwość pozostawienia wyposażenia 3 pokoje - mieszkanie W pełni rozkładowe blisko obwodnicy trójmiasta świetnie skomunikowane Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ok. 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana w zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

215 000 zł17 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia - Witomino. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

285 000 zł32 m² 8 931,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu mieszkanie do szybkiego wprowadzenia mieszczące się na ukończonym w 2016 roku Osiedlu Morskim w Gdyni - Pogórzu Kawalerka położona na parterze budynku cztero piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

345 000 zł38 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne 1-pokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni o pow. około 33,64 m2. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym. Budynek położony jest na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

585 970 zł66 m² 8 878,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z parkingiem i bez sąsiadów nad głową, 4 min do obwodnicy Poszukujesz nowego i dużego mieszkania dla rodziny, z parkingiem i namiastką prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

350 000 zł45 m² 7 800,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pokojowe mieszkanie przy ul. Chylońskiej w Gdyni. Świetna lokalizacja. Mieszkanie po części umeblowane, jasne kolory i bardzo słoneczne. Z balkonem. Jedyne "ale" to może kuchnia, choć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cisowa

Cisowa,Gdynia

415 000 zł60 m² 6 905,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę trzypokojowego mieszkania położonego na granicy dwóch gdyńskich dzielnic, chyloni i Cisowej. Lokal znajduje się w wieżowcu z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Osada Rybacka,Gdynia

490 000 zł59 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowe mieszkanie! Bez podatku pcc - 2%, bez dodatkowych kosztów Mieszkanie można obejrzeć w godzinach 10:-17:30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Do mieszkania przynależy ogród ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście mieszkania do wynajęcia. Lokalizacja: ścisłe centrum miasta, pełna infrastruktura (dorzec pkp, pkm, skm), aitobusy, sklepy. piekarnie, ch Batory. Gdyńska Hala Targowa. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

380 000 zł35 m² 10 878,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Kompaktowe mieszkanie w sąsiedztwie lasu! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w jednej z nowo rozwijających się z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu w Gdynia Leszczynki przy ul. Zamenhofa 11, blisko krajowej drogi nr6. Mieszkanie idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Ogrzewanie miejskie, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chwarzno,Gdynia

759 000 zł72 m² 10 554,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Gdyni (chwarzno- wiczlino) przy ulicy Zaruskiego. Mieszkanie o ekspozycji południowo- zachodniej urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

309 000 zł34 m² 8 982,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie jednopokojowe ( 34,4 m2 ) na drugim piętrze kamienicy czteropiętrowej w dzielnicy Gdynia Grabówek. Przestrzenne mieszkanie jednopokojowe w sąsiedźtwie ulicy Komandorskiej. Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Obłuże Leśne

Obłuże Leśne,Gdynia

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie: 1 piętro, 2 pokoje (w tym jeden z obszerną garderobą), kuchnia osobna, łazienka i osobno ubikacja. Pokoje i przedpokój wyłożone parkietem. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bosmańska

Osada Rybacka,Gdynia

490 000 zł59 m² 8 291 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021