dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

692 ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł65,13 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - kupujesz bez dodatkowych kosztów: cena: 647 960 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup prosto od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,43 m² 12 387,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieściu, ul. Władysława IV, 56,43 m2, na pierwszym piętrze. Kuchnia osobna, mieszkanie dwustronne. Budynek 4 piętrowy z usługami nieuciążliwymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m z balkonem oraz możliwością wygrodzenia prywatnego ogródka. Lokal położony jest na parterze w 4-piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł52,60 m² 9 885,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość kupna przez cudzoziemca. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego bez nakładów finansowych. Budynek położony w Gdyni Obłuże w pobliżu zaplecze sklepów, szkoła, przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,80 m² 14 139,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W top nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Św.Maksymiliana - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Idealne dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 845 zł51,30 m² 10 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z rynku pierwotnego w Gdyni o powierzchni 51,30 m . Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki oraz balkonu o powierzchni 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

735 000 zł68 m² 10 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem na balkon, duża zabudowana kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobna toaleta, przedpokój, - powierzchnia mieszkania 68.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł93,17 m² 17 162,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Okazja - polecamy - unikalna lokalizacja! - Modernistyczna gdyńska kamienica - dawne biura Budowy Portu Gdynia - w tym domu mieszkał i pracował inż. Tadeusz Wenda! Tu powstawała Gdynia! -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72,37 m² 10 363,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł55,30 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz nietuzinkowej oferty to musisz zobaczyć to mieszkanie. Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 55,3 m , przy ul. Stoigniewa (gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,80 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na wysokim parterze. Lokal posiada bardzo ustawny, wygodny układ pomieszczeń, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,62 m² 10 966,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: tu niczego nie zabraknie. Pogórze to "miasto w mieście". Mieszkając tutaj, zyskujesz dostęp do infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się: biedronka, Lidl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł71 m² 19 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje | 50 m | ostatnie piętro | nowe instalacje | blisko smk i 1 km do Uniwersytetu | Gdynia Grabówek ul. Morska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł68,26 m² 20 509,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu "rezydencja Redłowo" z 2014 r. - eleganckim budynku z wykończoną starannie klatką schodową i cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni, w dzielnicy Obłuże. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1994 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł56,89 m² 37 792,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 344 zł53,18 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne, rodzinne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne miejsce do życia Szukasz spokojnego, bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny, z wygodnym dostępem do natury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,30 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,10 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji W cenie miejsce W hali garażowej lokalizacja: mieszkanie w Gdyni przy ulicy Turkusowej 17. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł45,60 m² 9 495,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ pomieszczeń - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,10 m² 11 792,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Witomino przy ul. 2 morskiego Pułku Strzelców, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estete. Komfort, funkcjonalność I własna przestrzeń na zewnątrz Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,40 m² 26 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przyjazne, 3 pokojowe wnętrze w relaksacyjnej lokalizacji. W odpowiednim oddaleniu od miejskiego zgiełku, na granicy Sopotu i Gdyni usytuowany jest kameralny kompleks mieszkaniowy. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,47 m² 13 244,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, które aktualnie przechodzi kompleksową modernizację. Lokal zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec to starannie zaprojektowany trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej, modernistycznej architekturze. Zamysł architektoniczny opiera się na użyciu materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł80 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł62,50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze na monitorowanym osiedlu. rynek: pierwotny planowany termin oddania: IV Q 2025 To funkcjonalne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł41,80 m² 11 602,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł54,40 m² 45,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego: 12 m-cy +. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagane zaświadczenie.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł53,30 m² 8 893,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdynia Chylonia, ul. Morska - mieszkanie w punktowcu Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, markety, szkoły, przychodnia, dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł78,50 m² 13 414,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Gdynia, działki Leśne 78,5 m | 3 pokoje | oddzielna jasna kuchnia | centrum miasta | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,5 m położone w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gdynia dąbrowa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 940 zł55,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 035 zł62,53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,50 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł86,55 m² 6 805,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaz mieszkanie w kameralnej kamienicy o powierzchni 86,55m2 w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek. Lokalizacja: gdynia Grabówek,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij