dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajem długoterminowy, okazjonalny. Na wynajem atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska 110. Powierzchnia 70m2 + balkon. Piętro 3 z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

561 898 zł51,07 m² 11 002,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% gwarantujemy wysoki rabat. Oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46,50 m² 10 537,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w budynku z windą, zbudowanym w latach 70. XX wieku, z wielkiej płyty. Mieszkanie wymaga remontu, ale jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł54,10 m² 14 417,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 54 m - Gdynia Śródmieście / Kamienna Góra | po remoncie | topowa lokalizacja Na sprzedaż ciepłę i przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł62,50 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy ofertę mieszkania 3 pokojowego położonego na 2 piętrze budynku z 2005 roku, z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu. Bliskość natury, duży balkon, przestronna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,53 m² 8 256,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Gdynia Chylonia! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,53 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 884 zł51,76 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe po odbiorach mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł79,10 m² 24 007 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: - nowoczesny niski apartamentowiec - według projektu Studia Degutis - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 tarasy, 1 z pięknym widokiem na prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

886 582 zł62,33 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z ekspozycją wschodnio-zachodnią. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł74,20 m² 12 533,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu przestronnego apartamentu , wybudowanego w nowoczesnej technologii, położonego na cenionym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Wzgórze Komandorskie w Gdyni Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł125,10 m² 7 114,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne jasne I bezczynszowe mieszkanie Z dużym tarasem - W miejscu świetnie skomunikowanym! lokalizacja: dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,30 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 47 m po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parking Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w cichej okolicy Gdyni? Świetnie trafiłeś! atuty: - 5 minut pieszo do stacji pkm Karwiny - świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 450 000 zł73 m² 19 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! Mieszkanie gotowe do zamieszkania, kompletnie wyposażone i urządzone! Na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,02 m² 14 042,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie po generalnym remoncie - do wykończenia kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł72,27 m² 29 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - orłowo cisza, spokój, a jednocześnie zaledwie 6 minut spacerem do Molo. - mieszkanie zaprojektowane przez uznanego architekta i wykończone z dbałością o każdy detal. -.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł85 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sea Towers, to prestiżowa lokalizacja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Miejsce, w którym czuć morski klimat Gdyni pełną piersią. W bezpośrednim sąsiedztwie Skwer Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł67 m² 26 716,42 zł/m²

 

Piętro:9/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament z widokiem na port, prestiżowa lokalizacja tuż przy marinie - budynek Sea Towers Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyzowany apartament położony na 9 piętrze (12 kondygnacji) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 132 zł70,46 m² 16 947,66 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł94,55 m² 18 826,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu altoria. Dojazd do centrum Gdyni, orłowa, lub Sopotu zajmuje kilka minut. Z jednej strony jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60,01 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacja warunki najmu: - czynsz najmu 3000zł + 700 zł /1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia - Kaucja: 6000zł - Okres najmu: 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł86 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią oraz garderobą, usytuowane na II piętrze kameralnego budynku w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł59,70 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,70 m2 , z balkonem, położone na 4 piętrze w budynku bez windy przy ul. Władysława IV. Nieruchomość nieumeblowana, wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł99,62 m² 18 570,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 2 piętrze, 3pok. o pow. 99m2 z tarasem 30m2 Z przepięknym widokiem W gdyni redłowie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M3 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł90,84 m² 23 667,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Śródmieście | Rezydencja Plac Kaszubski | 3 pokoje i 2 łazienki | ogromna garderoba | Balkon 10,7 m | Wysokość 3 m | Południowo-zachodni | Wysoki standard | gdyński modernizm.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe 67m2 z miejscem w hali garażowej w inwestycji solano, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 600 zł63,58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 63 m | Balkon 9 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 767 995 zł68 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł96,40 m² 81,95 zł/m²

 

Piętro:26/32

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na 26 piętrze, z niebywałym widokiem. Komfortowy, trzypokojowy apartament, usytuowany na 26 piętrze w prestiżowej inwestycji Sea Towers, składający się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł73,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację, historię i wygodę życia w centrum? Atuty: - świetna lokalizacja - klimatyczna kamienica z charakterem - winda - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,16 m² 26 867,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku, widok bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo | 85,16 m + taras 14,30 m | 3 pokoje | 2 garderoby | standard premium Na sprzedaż apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,20 m² 11 039,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,40 m² 10 264,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,40 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek wybudowany w latach '-80-tych, bardzo dobrze utrzymany, ocieplony, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,80 m² 12 274,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - gdynia chylonia, ul. Morska Blisko stacji skm Gdynia Leszczynki (ok. 800 m). Idealne dla rodziny, na start lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Lokal 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł65,13 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - kupujesz bez dodatkowych kosztów: cena: 647 960 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup prosto od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,43 m² 12 387,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieściu, ul. Władysława IV, 56,43 m2, na pierwszym piętrze. Kuchnia osobna, mieszkanie dwustronne. Budynek 4 piętrowy z usługami nieuciążliwymi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m z balkonem oraz możliwością wygrodzenia prywatnego ogródka. Lokal położony jest na parterze w 4-piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,60 m² 9 885,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość kupna przez cudzoziemca. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego bez nakładów finansowych. Budynek położony w Gdyni Obłuże w pobliżu zaplecze sklepów, szkoła, przedszkole ,.