dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 176 zł55,17 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które jest jasne, ciepłe i doskonale skomunikowane? Prezentujemy ustawny, 3-pokojowy lokal o powierzchni 55,17 m , usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,60 m² 8 460,08 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdyni Obłużu. W pobliżu zaplecze sklepów, przychodnia, szkoła, przedszkole i komunikacja miejska. Lokal o powierzchni 52,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,30 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,36 m² 10 487,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na parterze - gdynia wzgórze św. Maksymiliana! L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 372 zł55,54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,54 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji - w Gdyni Orłowie, w pasie nadmorskim! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na parterze domu w zabudowie bliźniaczej z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 745 zł66,75 m² 10 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdyni to propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności oraz bezpiecznej inwestycji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 504 526 zł75,10 m² 20 033,64 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,10 m , położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł74,90 m² 14 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne, 75-metrowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej. To miejsce, gdzie nazwa ulicy idealnie oddaje charakter okolicy. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,60 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! Trzy pokojowe mieszkanie w Gdyni Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w obrębie dzielnicy Cisowa , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,35 m² 12 226,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie W inwestycji aura orłowo Apartament 55 m | Balkon | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 000 zł58 m² 15 189,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd do całego Trójmiasta. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 176 zł53,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

785 000 zł67,25 m² 11 672,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem - nowoczesne osiedle. Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

528 201 zł54,18 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 Cena zawiera miejsce naziemne + system Smart homepremium trzy pokoje obok przystanek autobusowy od renomowanego dewelopera istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,83 m² 18 083,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym budynku | Gdynia Orłowo | Taras | Winda Na sprzedaż apartament 3-pokojowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,10 m² 12 014,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe po remoncie W świetnym stanie Z widokiem na morze! możliwość zakupu przez cudzoziemców bez pozwolenia ministerstwa! fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,01 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,98 m² 62,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 54,1m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1970r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,36 m² 21 822,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie blisko morza i centrum Gdyni. Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - blisko plaży, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie położone w Gdyni na Małym Kacku, propozycja dla osób, które potrafią wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł117,39 m² 11 372,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji | Gdynia Pustki Cisowskie Polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65,30 m² 8 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dostępna tylko w Pepper House! atuty: - 2. piętro - optymalny komfort na co dzień. - duży balkon - potencjał mieszkania - do własnej aranżacji - dodatkowa przestrzeń - przynależna piwnica.