dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

688 ogłoszeń

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia obłuże ul. Unruga opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,74 m² 9 285,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Zapraszam do kupna nieruchomości pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Południowej w Gdyni na granicy dzielnic Chylonia i Cisowa. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie: na sprzedaż wygodne rozkładowe, dwustronne, funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie, położone w Gdyni - dzielnica Grabówek o powierzchni użytkowej 60 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 527 zł74,66 m² 17 071,08 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

704 378 zł55,17 m² 12 767,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (55,17 m ) zlokalizowane na parterze nowej inwestycji w Gdyni Chyloni. To propozycja dla osób szukających komfortu domu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (63 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz las - Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzą: - osobna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flagowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57 m z prywatnym ogrodem 65 m , położone w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Flagowej. Lokal znajduje się na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł58 m² 25 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł46,90 m² 10 660,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji | Gdynia Witomino Polecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Przestronne mieszkanie 3 pok w świetnej lokalizacji- gdynia Grabówek lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Komandorskiej. Jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 426 zł75,32 m² 15 579,21 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 882 zł69,13 m² 22 911,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 60 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 m² 14 267,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Atuty: - prywatny parking na zamkniętym podwórzu z bramą wjazdową otwieraną na pilota - duży balkon wychodzący na podwórze - 10 minut spacerem do plaży - doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł127,50 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskim Śródmieściu przy ul. Świętojańskiej! Pożądana lokalizacja - nieopodal centrum. Doskonały punkt komunikacyjny - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,50 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł61,23 m² 124,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Premium z widokiem na Zatokę Gdańską Gdynia, ul. Św. Piotra. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 61,23 m , położony na 14. piętrze w 17-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,90 m² 15 239,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Cadena Park. To idealne miejsce dla osób ceniących luksus, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Perkoza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 500 zł48,21 m² 10 360,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,40 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 321 zł75,83 m² 19 125,95 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m z loggią (4,39 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze, ul. Porębskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł82,62 m² 114,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 822 zł75,81 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,73 m² 11 947,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 znajdujące się w doskonałej części Gdyni - Gdynia Chylonia. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,50 m² 11 075,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,55 m² 11 865,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, lasu, spokojna okolica wyremontowana kameralna kamienica funkcjonalny układ pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu) lokalizacja: 17.

Szczegóły ogłoszenia

1 593 600 zł64 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56 m² 13 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Gdyni Dąbrowie przy ul. Poziomkowej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,6 m oraz balkon ok. 6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 866 zł54,34 m² 9 898,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł56,44 m² 38 979,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament w Orłowie z ogrodem oraz zimowym tarasem. Atuty: - przestronny ogród ponad 100 m2 - zaaranżowany taras zimowy - przynależne miejsce postojowe i komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł55 m² 19 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony kilka minut spacerem od morza i molo, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Trójmiasta Gdyni Orłowo. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 m² 22 388,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Sokółka 2 w Gdyni. Idealna propozycja dla osób szukających klimatycznych wnętrz z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze - Osiedle Morskie, pogórze Wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 73,7 m z dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90,14 m² 26 625,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na prezentację ciekawej nieruchomości przy ul. Rdestowej w Gdynii atuty: - ekspozycja południowo-zachodnia - oddzielona strefa sypialna od mieszkalnej - spora przestrzeń do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,90 m² 14 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.