dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

36 zł/m²98,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cała kondygnacja domu dwurodzinnego,położonego wśród innych domów jednorodzinnych,blisko ulicy Morskiej w okolicach Akademii Morskiej, urzędu Pracy oraz dawnego Instututu Rybackiego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł312 m² 1 490,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość nie jest objęta mpzp. W planie ogólnym nieruchomość znajduje się w obszarze uzupełnienia zabudowy. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną (bliźniaczą).W kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł367 m² 1 498,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu jedną z niewielu działek budowlanych dostępnych w dzielnicy Dąbrowa. Powierzchnia: 367m2. Kształt: nieregularny, jednak umożliwiający posadowienie domu o pow.190m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 97,81 m2, usytuowany na parterze piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,10 m² 10 611,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z pięknym widokiem na las, położone w Gdyni Pogórze przy ul. Żeliwnej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 znajdujące się w Gdyni Pogórze. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60,30 m² 10 447,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m - Gdynia, ul. Gryfа Pomorskiego Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł217,63 m² 27 569,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Perfekcyjnie zlokalizowany lokal z witryną o pow. 217,63m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze w ciągu handlowo-usługowym z wejściem od ulicy głównej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł94,70 m² 8 870,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 94,7 m2 | 4 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,7 m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

11 844 zł789,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania 640m2 Lokalizacja w Centrum Gdyni na terenie magazynowo-biurowym. W najbliższej okolicy inwestycja Yacht Club. Na teren wymagane są przepustki wjazdowe - samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 944 zł48,55 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 655 zł37,28 m² 18 177,44 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są adresy, które się posiada. I są takie, które pracują na Ciebie. Gdynia Śródmieście. Kilka minut od morza. Inwestycja wendy -.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł26,50 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

***super oferta***centrum miasta***komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie - po remoncie***do zamieszkania od zaraz***bardzo dobra propozycja dla inwestorów pod krótkoterminowy wynajem***.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

73,83 zł/m²44,70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal na parterze z witryną o pow.44,7m2 w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie. Lokal znajduję się przy głównej ulicy, na nowym osiedlu z 2025r., Welocity. Aktualnie w skład.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²55 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 55m2 w Gdyni Chwarznie. Lokal mieści się na parterze domu wielorodzinnego. Składa się z dwóch pomieszczeń i pomieszczenia socjalnego. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Witomino, ul. Graniczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które od pierwszych chwil daje poczucie ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. Piętro domu. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

25 300 zł550 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Obiekt handlowo/usługowy z witryna oraz parkingiem dla klientów. Wszystkie szczegóły u nas w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,01 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,83 m² 17 744,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: kameralny budynek o wyjątkowej architekturze i historii - inwestycja w miejscu dawnego Kina Marynarz Doskonała lokalizacja - Gdynia Obłuże, dogodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

633 035 zł51,30 m² 12 339,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł111,46 m² 33 186,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy I luksusowy apartament na kamiennej górze. Z pięknym tarasem, prywatną windą, włoskim designem. To mieszkanie czeka na nowego właściciela, który chce żyć wygodnie, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej lokalizacji - zapraszamy do zapoznania z nową ofertą od Onyx Home. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Arkadiusza Rybickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,75 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone W zielonej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9, w dzielnicy Chylonia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 449 000 zł83,40 m² 41 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament do własnej aranżacji o powierzchni 83,40 m2 (4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł8 372 m² 955,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 511 zł51,58 m² 14 085,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie odbiorów mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze Z balkonem 5,76, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 132 zł70,46 m² 16 947,66 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46,99 m² 21 259,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Śliczne, kompletnie wyposażone i umeblowane mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w jednym z najnowszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł86,55 m² 6 805,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaz mieszkanie w kameralnej kamienicy o powierzchni 86,55m2 w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek. Lokalizacja: gdynia Grabówek,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,20 m² 9 003,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Stolarskiej w dzielnicy Gdyni Obłuże. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

93,69 zł/m²52,30 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 52,3m2 samym w sercu Gdyni. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy skrzyżowaniu ulicy Z.Augusta i Starowiejskiej. Wejście główne do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł1 710 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 1710m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Wiczlinie. Działka jest objęta mpzp. Budownictwo: jednorodzinne, wielorodzinne, wolnostojące, bliźniacze. Posiada dostęp do drogi. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 853 155 zł91,94 m² 31 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 741 zł36,46 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz balansu pomiędzy aktywnym miejskim życiem a wieczornym odpoczynkiem w spokojnym miejscu, które należy tylko do Ciebie? Może kochasz spacery po lesie, przejażdżki rowerowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 150 m² 1 034,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1150m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł550 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna powierzchnia o funkcji produkcyjno-magazynowej z możliwością wydzielenia biur (łącznie ok.550m2.) mieszcząca się na II piętrze obiektu usytuowanego w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 633 230 zł71,01 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij